„Ród smoka” ma nowe intro! Co wydarzy się w drugim odcinku? Czas trwania i zwiastun

Po blisko dwóch latach od premiery pierwszego sezonu „Rodu Smoka” fani sagi fantasy George'a R. R. Martina raz jeszcze mają okazję do powrotu do Westeros. Na platformę Max i antenę stacji HBO zawitał ostatniej nocy debiutancki rozdział drugiego sezonu prequela „Gry o Tron” i zostawił nas z wieloma emocjami oraz pytaniami. Kiedy premiera kolejnych odcinków? Poniżej znajdziecie wszystkie szczegóły. Raz jeszcze możecie też zerknąć na nową czołówkę.

„Ród smoka” sezon 2. Ile potrwa drugi odcinek? O której godzinie premiera?

Spin-off „Gry o Tron” przenoszący akcję prawie dwieście lat przed wydarzenia z oryginalnej serii, powrócił tej nocy na antenę HBO i w ofercie platformy streamingowej Max. Na premierę, do widzów powędrował tylko jeden odcinek. Pierwszy sezon złoży się natomiast z 8 epizodów, czyli aż dwóch mniej niż miało to miejsce przy okazji pierwszej serii. Widzów może jednak pocieszyć fakt, że drugi odcinek nowego sezonu będzie trwał aż 69 minut!

Sprawdź też: Nie pomyl tytułów, czyli „fani” „Gwiezdnych wojen” mylnie atakują niewinne produkcje!

Emisję każdego z odcinków zaplanowano na poniedziałki o godzinie 03:00 nad ranem. Równo z emisją na antenie stacji HBO, odcinki będą trafiały do oferty serwisu Max. Dodatkowo w każdy poniedziałek o godzinie 20:10 odbędzie się też powtórna emisja odcinków w ofercie stacji HBO. Finałowy epizod zostanie pokazany widzom 4 sierpnia

W ofercie serwisu Max serial „Ród smoka” można oglądać w rozdzielczości 4K z systemem Dolby Vision i oryginalnym dźwiękiem w formacie Dolby Atmos.

Harmonogram premier odcinków serialu „Ród smoka”:

  • Odcinek 1 – od 16 czerwca na HBO i Max
  • Odcinek 2 – od 23 czerwca na HBO i Max
  • Odcinek 3 – od 30 czerwca na HBO i Max
  • Odcinek 4 – od 7 lipca na HBO i Max
  • Odcinek 5 – od 14 lipca na HBO i Max
  • Odcinek 6 – od 21 lipca na HBO i Max
  • Odcinek 7 – od 28 lipca na HBO i Max
  • Odcinek 8 – od 4 sierpnia na HBO i Max

Wszystkie odcinki drugiego sezonu „Rodu smoka” debiutować będą o godzinie 03:00 w nocy.

zdj. HBO