Na oficjalnym profilu Disney+ na Twitterze pojawiło się przed chwilą oficjalne ogłoszenie „The Book of Boba Fett”, ujawnionego parę dni temu spin-offu osadzonego w tym samym czasie co „The Mandalorian”. Jednocześnie dowiedzieliśmy się, kto będzie stał za realizacją serialu.
Producentami wykonawczymi serialu o Fettcie została kreatywna ekipa drugiego sezonu „Mandaloriana”: Jon Favreau, Dave Filoni i Robert Rodriguez. W rolach głównych powrócą Temuera Morrison i Ming Na Wen, jako asasynka Fennec Shand. Warto dodać, że „The Book of Boba Fett” nie będzie, tak jak „Obi-Wan Kenobi”, serialem limitowanym, a regularną produkcją na kształt „The Mandalorian”, co oznacza, że tym razem słynny łowca nagród pozostanie z nami na dłużej. Premierę serialu zaplanowano na grudzień 2021, a więc w tym samym czasie kiedy mają pojawić się również nowe odcinki „The Mandalorian”.
Podczas programu Good Morning America, Favreau ujawnił, że prace na planie spin-offu odbędą przed produkcją trzeciego sezonu „The Mandalorian”.

Źródło: Screen Rant / zdj. Disney