Co z 2. sezonem „Rozdzielenia”? Twórca serialu udzielił odpowiedzi

Choć w tym roku mamy doczekać się premiery drugiego sezonu hitowej serii „Rozdzielenie” od Apple TV+, platforma streamingowa nie zaoferowała widzom jeszcze żadnego przedsmaku kolejnych odcinków. Nieobecność materiałów promocyjnych, czy konkretów o terminie debiutu krótko skomentował właśnie sam współtwórca serii, Ben Stiller.

Rozdzielenie” drugi sezon – kiedy premiera na Apple TV+?

Serial stworzony przez Dana Ericksona zabiera widzów do świata, w którym korporacja Lumen Industries próbuje wnieść do życia ludzi równowagę pomiędzy życiem prywatnym i zawodowym za pomocą nowej procedury umożliwiającej oddzielenie wspomnień związanych z pracą od tych z życia osobistego. 

Rozpoczęcie zdjęć do drugiego sezonu ogłoszono jeszcze w końcówce października 2022 roku. Niecałe pół roku później prace zostały jednak wstrzymane z uwagi na strajk scenarzystów zrzeszonych w organizacji WGA – do powrotu na plan doszło w połowie maja. Od tego czasu nie otrzymaliśmy żadnych dalszych wieści o postępach w realizacji. Stojący za kamerą i nadzorujący prace jako jeden z głównych pomysłodawców i  producentów Ben Stiller uspokoił fanów, wskazując, że przygotowania dalszego ciągu serialu trwają na bieżąco. Tweet zamieszczony w odpowiedzi na zapytanie jednego z fanów znajdziecie poniżej. O serialu przypomniano też na oficjalnym profilu serwisu Apple TV+ na Twitterze.

W głównej roli „Rozdzielenia” występuje Adam Scott („Parks and Recreation”). Na ekranie towarzyszą mu Patricia Arquette, John Turturro, Britt Lower, Zach Cherry, Dichen Lachman, Jen Tullock, Tramell Tillman, Michael Chernus i Christopher Walken.

Sprawdź też: Czas, by to kobiety kształtowały „Gwiezdne wojny”! Reżyserka zapowiada film z Rey

W ramach nowego sezonu „Rozdzielenia” z obsadą związali się między innymi Gwendolie Christie (znana z „Gry o tron” i sequelowej trylogii „Gwiezdnych wojen”), Bob Balaban („Trzy dni Kondora”), Merritt Wever („Niewiarygodne”), Alia Shawkat („Bogaci bankruci”), Robby Benson („Piękna i Bestia”), Stefano Carannante („Mirabilia”), Ólafur Darri Ólafsson („W pułapce”) i John Noble („Fringe: Na granicy światów”). 

Źródło: Just Jared / zdj. Apple TV+