Ryan Gosling w końcu zagra w Marvelu? Spotkał się z szefem studia

Od dłuższego czasu Ryan Gosling orbitował wokół Marvela i wygląda na to, że w końcu jego dołączenie do MCU zaczyna nabierać rozpędu. Z najnowszych przecieków wynika, że gwiazdor „Barbie” spotkał się z szefem Marvel Studios!

Ryan Gosling zagra w Marvelu? Aktor spotkał się z szefem studia

Popularny aktor, który ostatnio zasłynął z roli Kena w filmie o lalce Barbie z Marvel Cinematic Universe łączony był już kilkukrotnie. Przy okazji premiery filmu „The Gray Man” Gosling prostował liczne plotki sugerujące, że miałby zagrać głównego bohatera w filmie „Nova” i zapowiadał, że jeśli już miałby pojawić się w MCU, to chciałby zagrać Ghost Ridera. W ostatnich tygodniach Ryan Gosling był natomiast jednym z wielu aktorów, którego zakulisowe przecieki łączyły z rolą Doktora Dooma w zbliżającym się reboocie „Fantastycznej Czwórki”.

Z najnowszych przecieków wynika natomiast, że aktor spotkał się z Kevinem Feigem, co pozwala nam zakładać, że dołączenie Goslinga do MCU stało się właśnie bardziej prawdopodobne. Nie pojawiły się na razie żadne dokładniejsze informacje na temat tego, o jakiej roli panowie rozmawiali, ale źródło odpowiedzialne za tę rewelację donosi, że dyskusja mogła dotyczyć kilku potencjalnych postaci.

Sprawdź też: „Spider-Man 4” będzie jak produkcja o Avengersach? Trzy bohaterki MCU łączone z filmem.

W tym kontekście warto przypomnieć, że Ryan Gosling rozstał się ostatnio z filmem „Wilkołak”, z którym związany był od trzech lat. Nie musi to być bezpośrednio związane z rozmowami dotyczącymi dołączenia do Marvela, ale faktem jest, że w jego kalendarzu pojawiło się miejsce, które mógłby zagospodarować inny projekt.

źródło: patreon.com / zdj. Marvel / depositphotos