„Dżentelmeni” dostaną drugi sezon? TOP 10 najpopularniejszych seriali na Netflix

Od kilku dni polskiego Netfliksa opanował serial „Dżentelmeni”. Czy nowy hit streamingu doczeka się drugiego sezonu? Mamy nowe informacje w tej sprawie. Jak wygląda dzisiaj TOP 10 na Netflix?

Netflix TOP 10 dzisiaj Dżentelmeni” nadal najlepsi w Polsce

Od czwartku na platformie Netflix możemy oglądać świetną produkcję „Dżentelmeni” stworzoną przez Guya Ritchiego. Serial zbiera dobre recenzje od krytyków (68% pozytywnych ocen) i spodobał się publiczności (83% pozytywnych głosów), a co najważniejsze jest w czołówce najpopularniejszych produkcji obecnych w serwisie Netflix.

Sprawdź też: Oscarowe filmy – gdzie obejrzeć „Oppenheimera”, „Strefę interesów” i „Biedne istoty”?

dzentelmeni serial opinie

Dżentelmenów” oglądają również Polacy, bo już dwa dni po debiucie na platformie serial znalazł się na pierwszym miejscu listy najchętniej oglądanych seriali w naszym kraju. Od tego czasu produkcja cały czas zajmuje pierwsze miejsce w rankingu TOP 10 i zepchnęła ze szczytu krajową produkcję, czyli Rojst Millenium”, który obecnie spadł już na trzecią pozycję. Wyprzedził go także serial „Sygnał”.

Serial „Dżentelmeni” kiedy drugi sezon? Są dobre wieści

Dżentelmeni” prowadzą nie tylko w Polsce, ale też w wielu innych krajach, co oznacza, że oglądalność powinna być dla Netfliksa zadowalająca szczegółowe wyniki z pierwszego weekendu poznamy we wtorek wieczorem. W połączeniu z dobrymi ocenami, zwłaszcza od widzów (8,4 na IMDB), rosną szansę na to, że doczekamy się drugiego sezonuDżentelmenów”.

Ostrożny, ale pozytywny sygnał wysłał niedawno do fanów serialu jego producent wykonawczy Marc Helwig reprezentujący telewizyjny oddział MGM odpowiadający za wyprodukowanie serialu. W wywiadzie dla serwisu Deadline Helwig przyznał, że są ​​szanse na powstanie drugiego sezonu, ale wszystko zależy od tego, jak sezon pierwszy zostanie odebrany przez widzów.

Dżentelmeni serial Netflix opinie

Zapewniał jednocześnie, że zespół kreatywny stojący za „Dżentelmenami” jest zainteresowany drugim sezonem i rozpoczął już nawet wstępne prace nad rozplanowaniem nowych odcinków. Ekipa producentów rozmawiała też z Ritchiem, więc jeśli oglądalność okaże się wystarczająca, to zapowiedzenie przez Netfliksa drugiego sezonu powinno być formalnością!

Sprawdź też: Nowości, które trzeba zobaczyć! Netflix i inne platformy z filmami i serialami na cały tydzień.

Rozpoczęliśmy już wstępne prace. Jest kilku scenarzystów, z którymi rozmawialiśmy, odbyliśmy też wiele dyskusji z Guyem na temat tego, co może chcieć zrobić w drugim sezonie, na jakich rzeczach trzeba się skupić. Pierwszy sezon musi odnieść sukces i wtedy będziemy wiedzieć więcej, ale już teraz toczy się aktywna dyskusja na temat tego, jaki będzie drugi sezon”.

Serial „Dżentelmeni” kiedy drugi sezon? Przy założeniu, że Netflix zamówi drugi sezon serialu „Dżentelmeni” w ciągu najbliższych tygodni, możemy oczekiwać, że nowe odcinki trafią na platformę najwcześniej w drugiej połowie 2025 roku.

Jeśli cały czas zastanawiacie się, czy warto obejrzeć „Dżentelmenów”, to zachęcamy do zapoznania się z naszą przedpremierową recenzją, która powinna rozwiać wszelkie wątpliwości: „Dżentelmeni” – recenzja serialu. Już w marcu Netflix przynosi nam serial roku!

Netflix TOP 10 dzisiaj (12 marca 2024 roku)

  1. „Dżentelmeni”
  2. „Sygnał”
  3. „Rojst Millenium”
  4. „Resident Alien”
  5. „Super Sex”
  6. „Furie”
  7. „Hot Wheels na start!”
  8. „Kicia Kocia”
  9. „Awatar: Ostatni władca wiatru”
  10. „1670”

zdj. Netflix