Gdzie oglądać  „Star Trek: Discovery”? Serial w końcu wraca do streamingu w Polsce!

Do polskiego streamingu powraca jeden z najpopularniejszych seriali ze świata „Star Treka”. Po kilku latach nieobecności w końcu będzie można nadrobić zaległości oraz sięgnąć premierowo po ostatni sezon produkcji „Star Trek: Discovery” opowiadającej o przygodach Michael Burnham (w tej roli po raz ostatni Sonequa Martin-Green) i załodze jej statku.

Star Trek: Discovery” – gdzie oglądać serial w Polsce?

Serial „Star Trek: Discovery” był swego czasu dostępny dla polskich widzów w ofercie serwisu Netflix, ale kilka lat produkcja zniknęła z oferty streamingowego giganta i nie pojawiła się w żadnym z konkurencyjnych serwisów. Nie trafiła też do oferty serwisu SkyShowtime, który posiada prawa do pokazywania w naszym kraju tytułów z tego kosmicznego uniwersum. W końcu jednak sytuacja się zmieni i z okazji nadciągającego finału serial ponownie zawita w Polsce na mały ekran.

Jak już informowaliśmy na Filmożercach, serial „Star Trek: Discovery” zostanie w końcu pokazany w tym roku przez serwis SkyShowtime i dzisiaj wiemy już, że jego dostępność rozpocznie się od 8 marca. To właśnie wtedy na platformę trafią pierwsze trzy sezony. Na 22 marca zapowiedziano natomiast premierę czwartej serii.

Sprawdź też: Netflix szykuje podwyżkę abonamentu! Widzowie i tak będą go oglądać?

Mamy też dobrą wiadomość jeśli chodzi o emisję finałowego rozdziału. Piąty i ostatni sezon serialu „Star Trek: Discovery” pojawi się w ofercie SkyShowtime już 5 kwietnia, czyli dzień po premierze w USA na platformie Paramount+. Pojawienie się serialu w serwisie SkyShowtime oznacza, że w najbliższym czasie nie trafi on na platformę Netflix.

Ostatni sezon „Star Trek: Discovery” – gdzie oglądać?

Ostatni sezon „Star Trek: Discovery” – gdzie oglądać?

W piątym, finałowym sezonie kapitan Burnham i załoga U.S.S. Discovery odkrywają tajemnicę, od której zaczyna się ich kolejna spektakularna podróż przez galaktykę. Tym razem będą szukać starożytnej mocy, której istnienie było ukrywane przez wieki. W tych poszukiwaniach mają jednak konkurencję – groźnych wrogów, desperacko pragnących tej samej mocy i gotowych zrobić wszystko, żeby ją zdobyć.

W obsadzie piątego sezonu znaleźli się: Sonequa Martin-Green (kapitan Michael Burnham), Doug Jones (Saru), Anthony Rapp (Paul Stamets), Mary Wiseman (Sylvia Tilly), Wilson Cruz (Dr Hugh Culber), David Ajala (Cleveland „Book” Booker), Blu del Barrio (Adira) i Callum Keith Rennie (Rayner).

zdj. SkyShowtime