Serialowy „Flash”  w końcu dobiega do mety. Pokazano zwiastun ostatniego odcinka hitu The CW

Stacja The CW przygotowuje widzów na ostatnie spotkanie z Barrym Allenem aka Flashem w kreacji stworzonej przez Granta Gustina. W sieci wylądował właśnie zwiastun finałowego odcinka sezonu i zarazem całej, trwającej jeszcze od 2014 roku, serii opartej na komiksach DC. Jednocześnie otrzymaliśmy też oficjalny opis.

Ostatni sezon „Flasha” zadebiutował w ramówce The CW na początku lutego. Dziewiąta seria złożyła się z 13 odcinków, z których ostatni trafi do amerykańskich widzów dokładnie 24 maja. Za kamerą znalazła się Vanessa Parise. Scenariusz napisali z kolei Eric Wallace i Sam Chalsen.  

Przypomnijmy, że akcja finałowego serii wystartowała na tydzień po wydarzeniach, które oglądaliśmy w ostatnim odcinku sezonu ósmego. „Po ostatecznym pokonaniu Reverse Flasha, Barry Allen i Iris West-Allen próbują od nowa zawiązać wspólną relację – tym razem stają się sobie bliższi niż kiedykolwiek wcześniej. Ale gdy w Central City pojawia się nowe, śmiertelne zagrożenie w postaci grupy znanej jako Rouges, Flash i jego drużyna – Caitlin Snow (Panabaker), Cecile Horton (Danielle Nicolet), Allegra Garcia (Kayla Compton), Chester P. Runk (Brandon McKnight) i zreformowany złodziej Mark Blaine (Jon Cor) – muszą raz jeszcze udowodnić, że nie ma dla nich rzeczy niemożliwych i uratować mieszkańców miasta” – czytaliśmy w opisie ostatniej serii. 

Teraz stacja The CW zamieściła w sieci oficjalny rys finałowego spotkania ze swoją wersją Szkarłatnego Sprintera. Oto on:

Flash (Grant Gustin), najszybszy człowiek świata, staje przed swoim największym wyzwanie. Bohater musi uratować czasoprzestrzeń, a wraz z nią – całą egzystencję. Starzy i nowi sprzymierzeńcy łączy siły w epickiej bitwie o Central City. Ten jeden ostatni raz.

Przypomnijmy, że polscy widzowie mogą oglądać „Flasha” za pośrednictwem platformy streamingowej Netflix. Na chwilę obecną w serwisie dostępnych jest jednak jedynie sześć pierwszych sezonów.  

Sprawdź też: Michael Keaton za sterami Batwinga. Nowy kadr z „Flasha” daje dobre spojrzenie na klasyczną zbroją Batmana

Pora na ostatni bieg. Barry Allen powraca w zwiastunie finałowego odcinka serii The CW

Źródło: Heroic Hollywood / zdj. The CW