Michael Keaton za sterami Batwinga. Nowy kadr z „Flasha” daje dobre spojrzenie na klasyczną zbroją Batmana

Dokładnie miesiąc dzieli nas od wyczekiwanej premiery „Flasha”, filmu  mającego zresetować kinowe uniwersum na motywach komisków DC. Z tej okazji w sieci pojawia się coraz więcej materiałów z widowiska. Najnowszy kadr pozwala nam przyjrzeć się klasycznej zbroi Batmana, którą w filmie włożył na siebie Michael Keaton.

Przypomnijmy, że „Flash” doprowadzi do pełnoprawnego zresetowania DCEU i zaprezentuje widzom alternatywne światy w ramach superbohaterskiego uniwersum. Produkcja pokaże różne wersje Barry'ego Allena (granego przez Millera) i Batmana. W roli Mrocznego Rycerza w filmie pojawi się zarówno Keaton, jak i znany z poprzednich odsłon kinowego uniwersum DC Ben Affleck.

Sprawdź też: „Flash” to faktycznie jedna z najlepszych adaptacji DC w historii? Krytycy zachwyceni filmem z Ezrą Millerem

W obsadzie produkcji są także Sasha CalleMaribel Verdu, która zagrała widoczną w poniższym teaserze matkę Flasha, Kiersey Clemons wracająca do roli Iris West oraz Ron Livingston debiutujący w roli ojca Flasha. Reżyseruje Andy Muschietti według scenariusza Christiny Hodson („Ptaki Nocy i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn”).

Debiut filmu „Flash” odbędzie się w kinach dokładnie 16 czerwca.

Batman Michael Keaton nowe zdjęcie.JPG

zdj. Warner Bros.