Showrunnerka „The Walking Dead” skomentowała plotki o Normanie Reedusie w MCU

W poniedziałek przez internet przetoczyły się plotki o potencjalnym dołączeniu Normana Reedusa do Marvel Cinematic Universe. Choć wieści o objęciu przez aktora z „The Walking Dead” roli Ghost Ridera traktować należy na ten moment wyłącznie jako plotki, hype udzielił się nie tylko fanom z Twittera, a również głównej showrunnerce serialu o żywych trupach, Angeli Kang.

Choć Reedus od miesięcy nieoficjalnie łączony był z rolą Ghost Ridera w kinowym uniwersum Marvel Studios, dyskusja o zaangażowaniu aktora (a przynajmniej – o toczących się negocjacjach) do odegrania kultowej postaci nabrała na doniosłości po tym jak aktor polubił na Twitterze szereg wpisów, które dotyczyły jego przyszłości w widowiskach Marvela. Niemal jednocześnie, serwis Murphy's Multiverse, znany ze sprawdzonych przecieków z wytwórni doniósł, że rola Ghost Ridera została obsadzona.

Teraz sprawę pokrótce skomentowała też Angela Kang. Showrunnerka serialu, w którym Reedus wciela się w ulubieńca widzów, Daryla Dixona stwierdziła, że aktor byłby doskonałym kandydatem na nową wersję postaci Ducha Zemsty.

Tak tylko powiem... Norman Reedus jako Ghost Rider BYŁBY odlotowy.

Obok internetowych spekulacji, warto przywołać słowa samego Reedusa, który w niedawnym wywiadzie dla serwisu Comic Book odpowiedział na fanowskie życzenia, by obsadzono go w roli Johnny'ego Blaze'a w MCU.

Kwestia Ghost Ridera powraca od lat i... tak, po prostu powiedzcie im żeby mnie w tym obsadzili. Chcę zagrać Ghost Ridera.

źródło: Comicbook.com / zdj. Marvel