Sony podtrzymuje lutową premierę „Uncharted”. Holland, Wahlberg i Banderas na nowym plakacie

Studio Sony Pictures pokazało nowy plakat do filmowej adaptacji Uncharted, w której pojawiają się między innymi Tom Holland, Antonio Banderas i Mark Wahlberg. Studio dało tym samym wyraźny znak, że nie zamierza przesuwać kinowej premiery filmu, która została wyznaczona na 18 lutego.

Po tym, jak Sony zrezygnowało z wyznaczonej na 28 stycznia premiery filmu Morbius” pojawiły się obawy o premierę „Uncharted”, które miało wejść do kin trzy tygodnie później. Wygląda jednak na to, że wytwórnia nie zamierza kolejny raz przekładać kinowego debiutu wyczekiwanej produkcji, która była już kilkukrotnie opóźniana.

W filmie zagrały także między innymi Sophia Ali i Tati Gabrielle. Scenariusz napisali Art Marcum, Matt Holloway i Rafe Judkins, zaś za kamerą stanął Ruben Fleischer, twórca między innymi pierwszego „Venoma” oraz obu części „Zombieland”.

O czym opowie filmowa adaptacja „Uncharted”? Opis fabuły

Przebiegły złodziej Nathan Drake zostaje zwerbowany przez doświadczonego poszukiwacza skarbów Victora „Sully'ego” Sullivana. Duet rusza, by odnaleźć fortunę utraconą 500 lat temu przez Ferdynanda Magellana. Z pozoru zwyczajna wyprawa w poszukiwaniu skarbu szybko zamienia się w niebezpieczny wyścig z bezwzględnym Moncadą, który wierzy, że on i jego rodzina są prawowitymi spadkobiercami zaginionego bogactwa. Jeśli Nate i Sully zdołają rozszyfrować wskazówki i rozwiązać jedną z najstarszych tajemnic na świecie, mogą znaleźć skarb o wartości 5 miliardów dolarów i przy okazji odnaleźć zaginionego brata Nate'a… ale aby im się udało, najpierw muszą nauczyć się współpracować.

Plakat filmu Uncharted

zdj. Sony Pictures