Tag: PlayStation 5

Nowa wersja PlayStation Plus debiutuje w Polsce. Trzy rodzaje abonamentów, cena i korzyści

  • Mateusz Zaczyk
  • 0

Polscy użytkownicy mogą korzystać już z nowej wersji usługi PlayStation Plus. W ramach globalnych zmian wprowadzanych przez firmę Sony Interactive Entertainment abonament działający dotychczas działał na zasadzie jednego planu, został podzielony na trzy sekcje, z których najwyższa oferuje dostęp do ponad 700 tytułów i dodatkowych profitów.

Czytaj więcej

W serialu „The Last of Us” pojawią się oryginalni odtwórcy Ellie i Joela. Remaster pierwszej gry zapowiedziany

  • Jacek Werner
  • 0

To dobry dzień dla fanów „The Last of Us”. Obok pokazanego wcześniej, nowego zdjęcia z nadchodzącego serialu, potwierdzono, że w obsadzie adaptacji HBO pojawią się gwiazdy oryginalnej gry, Troy Baker i Ashley Johnson, którzy udzielali swoich głosów Joelowi i Ellie. Po wielu miesiącach spekulacji otrzymaliśmy też nowy zwiastun remastera pierwszej gry, szykowanego na PlayStation 5 i PC.

Czytaj więcej

„Lord of the Rings: Gollum” dopiero w 2022 roku

  • Jacek Werner
  • 0

Najnowsza gra osadzona w świecie znanym z prozy J.R.R. Tolkiena, doczekała się opóźnienia. Studio Daedalic przesunęło premierę „Lord of the Rings: Gollum” na 2022 rok. Konkretna data premiery nie została jeszcze ujawniona. 

Czytaj więcej