Soundtrack z „Tenet” trafił do sieci. Posłuchajcie najnowszego albumu Ludwiga Göranssona

Najnowsze widowisko Christophera Nolana budzi kontrowersje, ale co do oprawy audiowizualnej, w tym ścieżki dźwiękowej Ludwiga Göranssona nikt nie może mieć najmniejszych wątpliwości. Jednen z najbardziej rozenergetyzowanych elementów „Tenet” właśnie trafił do sieci. Soundtracku posłuchacie zarówno oficjalnie na YouTube, jak i na Spotify

Tenet” zadebiutował na rynku światowym 26 sierpnia. Film pojawił się wówczas w 70 krajach, w tym w Australii, Kanadzie, Francji, Niemczech, Włoszech, Japonii, Korei, Rosji, Wielkiej Brytanii, a także Polsce. Tydzień później, czyli 3 września film wszedł do wybranych amerykańskich kin. Już jutro produkcja zaliczy debiut w Chinach.  

Główne role w „Tenet” zagrali Robert Pattinson, Elizabeth Debicki i John David Washington. W obsadzie filmu są również: Michael Caine, Kenneth Branagh, Dimple Kapadia, Aaron Taylor-Johnson i Clémence Poésy. Autorem zdjęć do filmu jest Hoyte van Hoytema, stały współpracownik Nolana, który pracował między innymi przy „Dunkierce” i „Interstellar”, a montażem zajmie się Jennifer Lame. Stworzeniem scenografii zajmie się z kolei Nathan Crowley, a kostiumami Jeffrey Kurland.

Soundtrack z produkcji znajdziecie na Spotify lub poniżej.  

Rzućcie okiem na naszą recenzję samego filmu.  

Zdj. Warner Bros.