„Spider-Man: Poprzez multiwersum” odtwarza kultowego mema. Zobaczcie nowy fragment animacji

Do sieci trafił dziś nowy klip z widowiska „Spider-Man: Poprzez multiwersum”. Obok pokaźnej grupy nowych wariantów Pajączka zobaczycie w nim, jak prezentuje się kolejna filmowa aluzja do popularnego mema z trzema Spider-Manami. Premiera animacji już za nieco ponad dwa tygodnie!

Kontynuacja oscarowego filmu z 2018 roku ponownie skupi się na losach Milesa Moralesa (Shameik Moore) oraz Spider-Gwen/Gwen Stacy (Haille Steinfeld). Bohaterowie ruszą w niebezpieczną podróż po multiwersum wraz z drużyną składającą się z zupełnie nowych Spider-herosów. Na ich drodze stanie nowy potężny złoczyńcaSpot (w tej roli Jason Schwartzman). W postać Jessiki Drew wciela się Issa Rae, aktorka z takich produkcji jak „Niepewne”, „Gołąbeczki” czy „Nienawiść, którą dajesz”. 

Sprawdź też: Powrót Mrocznego Rycerza. Nową zapowiedź „Flasha” poświęcono Michaelowi Keatonowi

Scenariusz do filmu napisali Christopher Miller i Phil Lord wraz z Davidem Callahamem („Niezniszczalni”, „Godzilla”). Wyreżyserowaniem produkcji zajęli się Joaquim Dos SantosKemp Powers oraz Justin K. Thompson, którzy piastowali tę funkcję przy okazji pierwszego filmu

Kinowy debiut „Spider-Mana: Poprzez multiwersum” zaplanowano na 2 czerwca.

zdj. Sony