Spider-Man wraca do kin! Wszystkie osiem filmów znowu na dużym ekranie!

Nowego filmu o Spider-Manie na razie na horyzoncie nie widać, więc Sony Pictures postanowiło zaproponować widzom spragnionym pajęczych przygód powrót do świata popularnego bohatera za sprawą poprzednich kinowych produkcji. Wszystkie osiem filmów o Spider-Manie powróci na duży ekran wiosną tego roku.

Filmy o Spider-Manie znowu pojawią się w kinach!

Sony Pictures ogłosiło, że wszystkie osiem filmów o Spider-Manie powróci do kin. Ponowna emisja produkcji o Pajączki rozpocznie się już 15 kwietnia. Na duży ekran ponownie zawitają przygody trzech Spider-Manów, których przez ostatnie 20 lat zagrali Tobey Maguire, Andrew Garfield i Tom Holland.

O tym, że studio Sony zamierza przywrócić do kin w ramach limitowanych pokazów filmy o Spider-Manie, mówiło się już od pewnego czasu. Dzisiaj doczekaliśmy się oficjalnego potwierdzenia tych doniesień i wiemy, że począwszy od połowy kwietnia, wszystkie osiem aktorskich filmów o Spider-Manie powróci do kin na ograniczony czas.

Sprawdź też: „Oppenheimer” w końcu w streamingu! Ten tydzień to wysyp wielkich premier!

Jako pierwszy na dużym ekranie zamelduje się film, w którym w roli Petera Parker zadebiutował Tobey Maguire. Filmy będą ukazywały się w takiej samej kolejności, jak było to oryginalnie, więc po zakończeniu trylogii Sama Raimiego przyjdzie czas na dwa filmy o Niesamowitym Spider-Manie, a następnie na filmy z Tomem Hollandem.

Filmy o Spider-Manie wracają do kin:

  1. „Spider-Man” – 15 kwietnia
  2. „Spider-Man 2” – 22 kwietnia
  3. „Spider-Man 3” – 29 kwietnia
  4. „Niesamowity Spider-Man” – 6 maja
  5. „Niesamowity Spider-Man 2” – 13 maja
  6. „Spider-Man: Homecoming” – 20 maja
  7. „Spider-Man: Daleko od domu” – 27 maja
  8. „Spider-Man: Bez drogi do domu” – 3 czerwca

Aktualnie w siedzibie Sony trwają przygotowania do stworzenia czwartego filmu z nowej serii „Spider-Man”, w którym do roli Petera Parker ma wrócić Tom Holland. Realizacja produkcji mocno się jednak przeciąga, a ostatnio mówiło się, że jest to spowodowane tym, że Sony i Marvel różnią się w tak podstawowej kwestii jak to, jak miałaby wyglądać fabuła i ogólny charakter filmu. Podczas gdy Sony zabiega o to, aby w filmie ponownie pojawili się Tobey Maguire i Andrew Garfield reprezentujący Marvela Kevin Feige chciałby powrotu do bardziej przyziemnej fabuły i skupieniu się na ulicznych przygodach jednego Spider-Mana.

zdj. Sony Pictures