Superbohaterskie trio rusza do akcji. Marvel pokazał zwiastun nowego filmu

Marvel jak na razie nie zdecydował się na opóźnienie swojego nowego superbohaterskiego widowiska i zabiera się za promowanie listopadowego debiutu filmu „The Marvels”. Jak zapowiada się pierwsza wspólna przygoda trzech superbohaterek? Przed Wami zwiastun filmu, w którym siły łączą Kapitan Marvel, Monika Rambeau i Ms. Marvel.

Kapitan Marvel, Monica Rambeau i Ms. Marvel ruszają do akcji!

Głównymi bohaterkami filmu są Carol Danvers/Kapitan Marvel (Alison Brie), Kamala Khan/Ms. Marvel (Iman Vellani) oraz Monica Rambeau (Teyonah Parris). Fabuła przedsięwzięcia rozgrywać się będzie po wydarzeniach z serialu „Ms. Marvel, kiedy to protagonistka cyklu zaczęła przypadkowo zamieniać się miejscami ze swoją idolką Carol Danvers. Bohaterki będą musiały złączyć siły, by dowiedzieć się, co powoduje podmiany. W wydarzenia te wplątany zostanie też Nick Fury grany ponownie przez Samuela L. Jacksona.

Sprawdź też: „Strażnicy Galaktyki 3” już za chwilę trafią na Disney+. Znamy datę premiery w Polsce!

Premiera filmu „The Marvels” wyznaczona została na 10 listopada. Reżyserią zajęła się Nia DaCosta, która wspólnie z Megan McDonnell, Elissą Karasik i Zebem Wellsem odpowiada też za scenariusz.

zdj. Marvel