Świetny serial z gwiazdorem „Oppenheimera” do obejrzenia ZA DARMO!

Cillian Murphy podbija teraz duży ekran za sprawą głównej roli w nowym filmie Christophera Nolana, ale gwiazdor „Oppenheimera” przez ostatnie lata kojarzony był przede wszystkim przez pryzmat małego ekranu i swojej roli w świetnie ocenianym serialu „Peaky Blinders”. Pierwszy sezon produkcji stworzonej przez BBC pojawił się właśnie za darmo na jednej z platform.

Serial „Peaky Blinders” do obejrzenia za darmo!

Zapoczątkowany w 2013 roku serial „Peaky Blinders” doczekał się sześciu sezonów, a opowiadana w nim historia ma zostać dopełniona przez pełnometrażową produkcję, która jeszcze nie trafiła do realizacji. Brytyjska pozycja dostępna była do tej pory w Polsce przede wszystkim na platformie Netflix, gdzie ostatnia seria pojawiła się w zeszłym roku. Jeśli jednak nie mieliście jeszcze okazji, aby się z nią zapoznać, a po seansie „Oppenheimera” macie ochotę na więcej Cilliana Murphy'ego, to przychodzimy z dobrą nowiną. Cały pierwszy sezon został właśnie udostępniony za darmo w serwisie VOD.pl.

Sprawdź też: Klasyk nad klasykami. Kultowy akcyjniak właśnie trafił na Disney+ i to w 4K!

Platforma ta umożliwia widzom oglądanie filmów i seriali bez płacenia za dostęp do serwisu, a nawet bez konieczności rejestrowania konta. Wystarczy tylko, że obejrzycie emitowane przed i w trakcie seansu reklamy. Obecnie platforma VOD.pl oferuje cały pierwszy sezon „Peaky Blinders”, ale zabiera się już za dodawanie drugiego sezonu. Pierwszy epizod następnej serii ma pojawić się 10 sierpnia.

 

zdj. BBC