Świeżutki film akcji z 2024 roku już do obejrzenia na VOD. Jason Statham w roli głównej

Na początku tego roku do kin z nowym filmem powrócił reżyser David Ayer. Najnowsza produkcja od twórcy takich tytułów jak „Bogowie ulicy” czy „Furia” od dzisiaj dostępna jest już do obejrzenia na platformach VOD. Gdzie można zobaczyć „Pszczelarza”, którego gwiazdą jest Jason Statham?

Nowy film Davida Ayera trafił na VOD. Gdzie obejrzeć Pszczelarza”?

W polskich kinach „Pszczelarz” pojawił się 12 stycznia. Film został dobrze przyjęty przez krytyków, którzy wystawili mu 71% pozytywnych recenzji i bardzo spodobał się widowni, wśród której zadowolonych z seansu było aż 92% głosujących. Jeśli nie mieliście okazji zobaczyć nowego akcyjniaka z Jasonem Stathamem w roli głównej na dużym ekranie to macie teraz okazję do nadrobienia zaległości.

Sprawdź też: Marvel rezygnuje z kontynuacji trzech serii! „Eternals 2” i „Kapitan Marvel 3” nie powstaną.

Film od 14 marca można obejrzeć już w serwisach VOD. Produkcja pojawiła się między innymi w ofertach serwisów RakutenPrime Video gdzie koszt wykupienia dostępu to odpowiednio 44,99 zł i 49,99 zł w przypadku wersji Full HD. Obecnie film nie jest dostępny do wypożyczenia.

Jason Statham wraca z nowym filmem akcji. Kiedy Pszczelarz” trafi na streaming?

Pszczelarz kiedy na netflix

Jako film wyprodukowany przez studio MGM przy współpracy z Miramax premiera „Pszczelarz” w streamingu przypadnie najprawdopodobniej na serwis Prime Video. Na razie nie znamy jednak jeszcze daty premiery pojawienia się filmu w podstawowej ofercie serwisu Amazona. Na pewno nie powinniśmy jednak nastawiać się na to, że „Pszczelarz” pojawi się w ofercie platformy Netflix.

Sprawdź też: Zapomnijcie o „Barbie”! Ryan Gosling nadciąga z nowym hitem! Krytycy zachwyceni.

Głównym bohaterem filmu jest Clay, który wiedzie spokojne życie na prowincji, doglądając pszczół i nie rzucając się w oczy. Jednak, gdy w wyniku internetowego oszustwa jego przyjaciółka odbiera sobie życie, Clay rzuca wyzwanie potężnej organizacji przestępczej. Pszczelarz posiada zestaw unikalnych umiejętności, a litość nie leży w jego naturze, więc nie zatrzyma się, póki nie dotrze na sam szczyt gangsterskiej piramidy.

 

zdj. MGM