„Szybcy i wściekli 10” niedługo pojawią się online. Polska data premiery na VOD ujawniona

Ominęła Was wizyta w kinie na „Szybkich i wściekłych 10”? A może czekacie już na okazję do zrobienia sobie powtórki z nowego rozdziału w historii najszybszej filmowej rodziny? Saga opowiadająca o losach Doma i jego familii nie długo zawita do polskich serwisów VOD.

Szybcy i wściekli 10” w sierpniu trafią do polskich serwisów VOD

Do kin dziesiąta część „Szybkich i wściekłych” trafiła 17 maja, a teraz zmierza już do dystrybucji cyfrowej. Możemy już potwierdzić, że najnowsza odsłona serii zawita do polskich serwisów VOD dokładnie 3 sierpnia. Termin premiery w serwisach VOD przypadnie tym samym w naszym kraju na 78 dni po debiucie w kinach. Na ten moment preorder na wersję cyfrową „Szybkich i wściekłych 10” pojawił się w serwisie iTunes.

Cena zakupu „Szybkich i wściekłych 10” wynosi 54,99 zł w przypadku wersji w rozdzielczości 4K z systemem Dolby Vision i oryginalną ścieżką dźwiękową w formacie Dolby Atmos. Niedługo film powinien pojawić się też w innych serwisach VOD.

Sprawdź też: Czy na TEN FILM od DC ktoś w ogóle czeka? Warner pokazał nowy zwiastun.

W 10. odsłonie serii wyścigowa ekipa zarządzana przez Dominica Toretto (Vin Diesel) raz jeszcze mierzy się z kryminalną mistrzynią i cyberterrorystką o pseudonimie Szyfr (Charlize Theron). Tym razem jednak do antagonistki dołączył niejaki Dante Reyes (Jason Momoa), syn barona narkotykowego Hermana, który ma zamiar pomścić śmierć ojca (do tych wydarzeń doszło w filmie „Szybcy i wściekli 5”).

zdj. Universal Pictures