„Szybcy i wściekli” – ujawniono dokładną datę premiery zwiastuna 10. części cyklu akcyjniaków

Parę dni po tym, jak do sieci trafiła pierwsza fotka z „Fast X”, czyli nowego widowiska z serii „Szybcy i wściekli”, wytwórnia Universal wyjawiła, kiedy zobaczymy pierwszy zwiastun. Fani będą musieli zaczekać jeszcze kilka tygodni

W dziesiątej odsłonie serii głównych bohaterów „Szybkich i wściekłych” raz jeszcze sportretują Vin DieselJordana Brewster, Tyrese Gibson, Sung Kang i Michelle Rodriguez. Oprócz nich w „Fast X” ponownie zobaczymy Charlize Theron, Nathalie Emmanuel oraz Scotta Eastwooda. W nowe postaci wcielą się Rita Moreno (kultowa aktorka zagra babcię Toretto), Alan Ritchson, Brie Larson, Daniela Melchior oraz Jason Momoa, który wcieli się w głównego antagonistę nowej części.

Sprawdź też: Pamela Anderson przejmuje kontrolę nad własnym wizerunkiem. Zwiastun dokumentu od Netfliksa.

Jak donoszą źródła Collidera, Universal Pictures planuje udostępnić pierwszy zwiastun dokładnie 10 lutego, czyli już za niecały miesiąc. Co więcej, dwa dni później mamy otrzymać też pierwszy spot telewizyjny – jego premiera pokryje się z finałowym meczem Super Bowl, zaplanowanym na 12 lutego.  

Film reżyseruje Louis Leterrier. Francuski twórca zastąpił na tym stanowisku zakontraktowanego wcześniej Justina Lina, który zrezygnował z udziału w projekcie.

Premiera filmu została wyznaczona na 19 maja tego roku

Zdj. Universal