Tak wygląda nowy Deadpool! Jest też zdziwiony Wolverine. Wyciekły zdjęcia z filmu Marvela

Ryan Reynolds i Hugh Jackman pracują od wielu tygodni z krótkimi przerwami na planie filmu „Deadpool 3”. Do sieci wyciekła właśnie nowa porcja zdjęć pokazujących jedną z alternatywnych wersji tytułowego herosa, w którą wcieli się Ryan Reynolds. Mamy też nowe spojrzenie na Logana w masce!

Ryan Reynolds jako alternatywny Deadpool w filmie Marvela

Od premiery jedynego filmu Marvela z tego roku, czyli „Deadpoola 3” dzieli nas już tylko kilka miesięcy, ale prace na planie superbohaterskiego widowiska cały czas jeszcze trwają. Najnowsza porcja zakulisowych fotek daje nam możliwość przyjrzenia się nie tylko dwójce głównych bohaterów, ale także jednej z ujawnionych właśnie alternatywnych wersji Najemnika z nawijką.

Fotografowie czyhający na aktorów obok planu zdjęciowego zdołali uchwycić Ryana Reynoldsa przywdzianego w nieco inny, bardziej błyszczący kostium Deadpoola. Aktor wcielał się w tych scenach w nową, jedną z alternatywnych wersji swojego bohatera. Nie tylko kostium odróżniał go od wersji Deadpoola, do której zostaliśmy przyzwyczajeni przez dwa poprzednie filmy. Nowy bohater nie miał wcale blizna na twarzy i mógł pochwalić się wyjątkowo długimi włosami. Alternatywny Wade Wilson ma przy sobie także kilka złotych pistoletów, ale trudno ocenić, czy jest on wzorowany na którymś z alternatywnych wariantów znanych z komiksów.

Sprawdź też: Netflix, Disney+ czy HBO Max – kto ma najlepsze nowości na weekend?

Zdjęcia z planu sugerują jednak, że bohater pojawi się we wspólnej scenie z głównym Deadpoolem  i Loganem tylko na chwilę. Obok niego na planie pojawił się też Dogpool, czyli psia wersja superbohatera Marvela. Mamy więc kolejne potwierdzenie, że film będzie mocno osadzony w Multiwersum i przedstawi wiele alternatywnych wersji znanych bohaterów. Oficjalnie potwierdzono, że swoją rolę Elektry w filmie ma powtórzyć ​​Jennifer Garner, a w sferze plotek mówi się o pojawieniu się takich gwiazd jak: Wesley Snipes, James Marsden, Famke Janssen, Patrick Stewart, Ian McKellen, Dafne Keen, a nawet Taylor Swift.

Deadpool 3” zawita na ekrany kin już 26 lipca 2024 roku. W obsadzie oprócz Ryana Reynoldsa i Hugh Jackmana znaleźli się jeszcze: Karan Soni (Dopinder), Leslie Uggams (Blind Al), Morena Baccarin (Vanessa), Stefan  (Colossus), Brianna Hildebrand (Negasonic Teenage Warhead), Shioli Kutsuna (Yukio) i Rob Delaney (Peter).

zdj. Marvel