Tak wygląda nowy Obcy! Disney pokazał zdjęcie z filmu „Alien: Romulus”

Latem tego roku do kin po kilkuletniej przerwie powróci nowy film z uniwersum „Obcego”. Najnowsza część osadzona jest pomiędzy dwiema pierwszymi częściami klasycznej serii wyreżyserowanymi przez Ridleya Scotta i Jamesa Camerona. Doczekaliśmy się właśnie pierwszego zdjęcia przedstawiającego tytułowego bohater filmu „Alien: Romulus”.

Nowy film o Obcym z nowym zdjęciem. Kiedy premiera „Alien: Romulus” w Polsce?

Akcja nowego filmu w uniwersum Obcego została osadzona pomiędzy pierwszym „Obcym” wyreżyserowanym przez Ridleya Scotta, a jego kontynuacją, czyli „Obcym – decydującym starciem” w reżyserii Jamesa Camerona. Historia pokazana w najnowszej produkcji Disneya rozgrywa się jednak w całkowitym oderwaniu od dotychczasowych opowieści. Dziewiąta już odsłona cyklu skoncentruje się na grupie młodych ludzi, którzy trafiają na odległą planetę i zostają zmuszeni do walki o życie z najbardziej przerażającą formą życia we wszechświecie.

Sprawdź też: Chris Hemsworth mówi o ostatnim Thorze: „Stałem się parodią samego siebie”. Chce to wynagrodzić fanom.

Główną gwiazdą filmu jest Cailee Spaeny, którą mogliśmy ostatnio oglądać w filmie „Priscilla”. Obok niej w głównej obsadzie na ekranie pojawią się też Isabela Merced i David Jonsson, znani przede wszystkim z takich filmowych produkcji jak „Transformers: Ostatni rycerz”, „Sicario 2: Soldado”, „Ulica Rye Lane” i serialu HBO i BBC „Branża”. Na drugim planie obecni będą natomiast: Archie Renaux („Morbius”), Spike Fearn („Batman”), debiutująca w pełnym metrażu Aileen Wu i David Jonsson („Branża”). 

Film wyreżyserowany przez Fede Álvareza („Nie oddychaj”) trafi do kin 16 sierpnia bieżącego roku.

obcy romulus zdjecie z filmu

zdj. Disney