Taron Egerton z główną rolą w thrillerze od Netfliksa. O czym opowie nowy film twórcy Czarnego Adama?

Taron Egerton znalazł swój kolejny filmowy projekt. Aktor łączony ostatnio z rolą Wolverine'a w uniwersum Marvela podpisał jak na razie kontrakt na zagranie w thrillerze „Carry On”, który dla platformy Netflix wyreżyseruje twórca superbohaterskiego widowiska o Czarnym Adamie.

Stworzeniem filmu zajmie się wytwórnia Amblin Partners należącej do Stevena Spielberga i będzie pierwszym projektem w ramach umowy, którą firma podpisała z platformą Netflix w czerwcu zeszłego roku. Film opowie historię Ethana Kopka, młodego agenta TSA, który pełni swoją służbę podczas Bożego Narodzenia i pada ofiarą szantażu ze strony tajemniczego turysty. Mężczyzna pozwala, by tajemnicza paczka przedostała się przez kontrolę bezpieczeństwa i trafiła na pokład samolotu.

Sprawdź też: Serial „Stary człowiek” z Jeffem Bridgesem zadebiutuje w Polsce na Disney+. Znamy datę premiery.

Głównego bohatera produkcji zagra Taron Egerton znany między innymi z serii „Kingsman” oraz produkcji „Rocketman”, w której wcielił się Eltona Johna. Wyreżyserowaniem produkcji zajmie się natomiast Jaume Collet-Serra mający w swoim dorobku między innymi „Wyprawa do dżungli” oraz „Non-Stop”, „183 metry strachu”, „Pasażer” czy „Nocny pościg”. W październiku Collet wprowadzi do kin superbohaterskie widowisko o Czarnym Adamie, w którym zagrał Dwayne Johnson.

źródło: deadline.com  / zdj. Disney