Tej gwiazdy zabraknie w trzecim filmie o Deadpoolu

Mamy już pewność, że w trzecim filmie o Deadpoolu nie pojawi się Zazie Beetz. Gwiazda „Atlanty”, która w drugiej części superbohaterskiej serii wcieliła się w mutantkę o pseudonimie Domino, wyznała, że nie bierze udziału w produkcji Marvela

Zazie Beetz jako Domino nie powróci w filmie „Deadpool 3

Beetz przebywa obecnie na Tribeca Film Festival, gdzie promuje nadchodzący serial kryminalny „Full Circle” od platformy Max. To właśnie na nowojorskiej imprezie gwiazda kina ujawniła, że zabraknie jej w zaplanowanym na 6 września 2024 roku trzecim filmie o Deadpoolu.

Tak się składa, że nie ma mnie w Deadpoolu 3, więc nie wiem, co oni tam robią. Zakładam, że prawdopodobnie mają przerwę [z powodu wciąż trwającego strajku scenarzystów]. Nie mogę się doczekać, by to obejrzeć.

Sprawdź też: „Spider-Man: Poprzez multiwersum” – recenzja filmu. Wszystko wszędzie naraz

Przypomnijmy, iż prócz powracającego w tytułowej roli Ryana Reynoldsa w filmie zobaczymy też m.in. Hugh Jackmana jako Wolverine'a, Morenę Baccarin jako Vanessę oraz Matthew McFadyena („Sukcesja”) i Emmę Corin („The Crown”) w nieujawnionych jeszcze kreacjach. Niedawno dowiedzieliśmy się też, że w charakterze cameo pojawić się mają X-meni.  

Film „Deadpool 3” - jako pierwszy z cyklu Foxa - będzie częścią Filmowego Uniwersum Marvela. Projekt jest na ten moment pierwszą odsłoną VI fazy, w skład której wejść mają również nowe filmy o Avengersach i Fantastycznej Czwórce.

Zazie Beetz jako Domino w filmie „Deadpool 2”

zazie-beetz-min-01-a4136.png

Źródło: Decider / Zdj. Disney