Wielki powrót X-Menów! Nie tylko Wolverine pojawi się w „Deadpoolu 3”

Niedawno ruszyły prace na planie filmu „Deadpool 3” i wiemy, że Hugh Jackman powtórzy w nim rolę Wolverine'a. Najnowsze przecieki ujawniają jednak, że do swoich ról z poprzednich filmów o X-Menach powrócą też inni aktorzy stanowiący kiedyś o głównej sile serii o mutantach.

Klasyczny zespół X-Menów znowu razem?

Zacznijmy od tego, że ostatnio burzę w sieci i falę spekulacji wywołała sama Halle Berry. Aktorka wcielająca się w poprzednich produkcjach o X-Menach w Storm zamieściła w mediach społecznościowych post, który wielu uznało za potwierdzenie jej powrotu do filmowego świata Marvela. Chwilę później fanów w takim przekonaniu utwierdził jeden z zyskujących ostatnio popularność scooperów ukrywający się pod pseudonimem CanWeGetSomeToast. Co więcej, twierdzi on, że obok Storm granej przez Helle Berry, w trzecim filmie o Deadpoolu pojawią się też jeszcze inni X-Meni, których dobrze znamy. Do swoich ról mają bowiem powrócić Famke Jannsen grająca Jean Grey i Jamesem Marsdenem wcielający się w Cyclopsa.

Sprawdź też: Nie uwierzycie, kogo Robert Downey Jr. mógł zagrać w Marvelu. Chodzi o kultowego złoczyńcę.

Wygląda więc na to, że w filmie zobaczymy bohaterów, którzy stworzyli pierwszą drużynę X-Menów w filmie Bryana Singera z 2000 roku. Nie powinniśmy jednak spodziewać się, że Jannsem Berry i Marsden odegrają w filmie znaczące role. Będą to raczej krótkie powroty do ról, ale żeby dowiedzieć się czegoś więcej będziemy musieli cierpliwie poczekać na jakieś dokładniejsze informacje z planu.

Obsada filmu „Deadpool 3”. Oni powrócą do ról z poprzednich części

Obok powracającego w tytułowej roli Ryana Reynoldsa i Hugh Jackmana w obsadzie są też: Morena Baccarin jako Vanessa, Leslie Uggams jako Niewidoma Al, Karan Soni jako Dopinder,  Brianna Hildebrand jako Negasonic Teenage Warhead, Shioli Kutsuna jako Yukio oraz Rob Delaney jako Peter. W nowych bohaterów wcielą się Emma Corin („The Crown”) oraz Matthew MacFayden znany z kreacji Toma z hitowej „Sukcesji” od HBO. Według niepotwierdzonych jeszcze informacji w trzecim Deadpoolu” ma pojawić się też Owen Wilson w roli Mobiusa znanego z serialu o Lokim. 

Premiera filmu „Deadpool 3” odbędzie się w kinach 6 września 2024 roku. Film reżyseruje  Shawn Levy („Free Guy”), a scenariusz napisali Paul Wernick i Rhett Reese, autorzy tekstów do obu poprzednich filmów. 

źródło: CanWeGetSomeToast / zdj. Marvel