Temuera Morrison pojawi się w serialu o Ahsoce? Nowe doniesienia

Najnowsze doniesienia wskazują, że w zapowiedzianym serialu o przygodach Ahsoki Tano może pojawić się jeden z ulubionych bohaterów animowanej części gwiezdnowojennego uniwersum. Mowa tu o kapitanie Reksie z „Wojen Klonów”. W byłego żołnierza miałby wcielić się Temuera Morrison, który ostatnio pojawił się w „The Mandalorian”, jako Boba Fett.

O możliwym zaangażowaniu Morrisona w produkcję poinformował kanał Kessel Run Transmissions. Prowadzący audycję ujawnili w jednym z ostatnich materiałów, że zbroja Reksa była obecna podczas „pokazów testowych”, zaś Morrison miał pojawić się na planie. Na ten moment szczegóły o potencjalnym udziale aktora i jego roli w szykowanej historii pozostają niejasne. 

Warto dodać, że Dawson udzieliła niedawno specjalnego wywiadu, w którym wyjaśniła swoje podejście do uwielbianej przez fanów postaci Ahsoki Tano.  

Naprawdę się cieszę, że Ahsoka przeżyła i że mieliśmy okazję, by dorastać wraz z nią. Myślę, że to szczególna postać. Tak wielu wspaniałych Jedi, których uwielbiamy i których historie zostały opowiedziane to mężczyźni, których zobaczyliśmy dopiero, jak byli starsi. A zobaczenie jak dorasta Anakin zrobiło ogromną różnicę. (...) Myślę, że ludzie dorastali [z Ahsoką]. Mieli okazję dojrzeć wraz z jej historią, ewoluować. (...) Myślę, że [Ahsoka] wyewoluowała w stronę bohaterki, której próżno szukać w innych światach. To naprawdę świetne, że wciąż możemy widzieć, jak podróżuje i wypełnia zadania i że ten świat wciąż żyje.

źródło: Comicbook / zdj. Disney