Tessa Thompson wystąpiła obok Brie Larson w „The Marvels”? Nowa fotka zza kulis widowiska

Nowa fotka z planu kontynuacji „Kapitan Marvel” wskazuje, że w filmie może pojawić się znana między innymi z „Thora: Ragnarok” Walkiria, grana przez Tessę Thompson. Twarz aktorki została wypatrzona na zdjęciu opublikowanym w sieci przez Zenobię Shroff, która w MCU zadebiutuje wkrótce za sprawą serii „Ms. Marvel” na Disney+.

Aktorka, która zagra w serialu matkę głównej bohaterki Kamali Khan, udostępniła na swoim Instagramie zdjęcie wykonane – z dużym prawdopodobieństwem – na planie szykowanego przez wytwórnię widowiska „The Marvels”. W kadrze znalazł się wgląd w charakteryzatornię filmu, za którego reżyserię odpowiada Nia DaCosta. Pośród wywieszonych na ścianie fotek przedstawiających potwierdzonych członków obsady „The Marvels” – między innymi Larson, Teyonah Parris, Iman Villain i Samuela L. Jacksona – znalazło się zdjęcie Thompson, co natychmiast doprowadziło w sieci do spekulacji, że aktorka w istocie pojawi się w kontynuacji losów Kapitan Marvel. Rzućcie okiem poniżej.

W drugim filmie o Kapitan Marvel zobaczymy inwazję Skrulli na Ziemię. Produkcja zapowiadana jest jako minidrużynowe widowisko przypominające dwie pierwsze odsłony serii o Avengers. Główne role zagrają Larson wracająca do roli Kapitan Marvel, Parris wcielająca się w dorosłą wersję Moniki Rambeau, córki najlepszej przyjaciółki Carol Danvers oraz Imana Vellani grająca Ms. Marvel. Głównego złoczyńcę zagra Zawe Ashton. Premiera „The Marvels” została zaplanowana w kinach na 17 lutego 2023 roku.

Przypomnijmy, że prace produkcyjne nad filmem dobiegły ostatnio końca. Więcej informacji w tym miejscu.

źrodłó: Screen Rant / zdj. Disney