„The Bear” szybko wróci z trzecim sezonem! Kiedy pojawi się na Disney+?

Jeden z najlepiej ocenianych seriali ostatnich lat powróci z trzecim sezonem w tym roku. Kiedy dokładniej możemy spodziewać się nowych odcinków produkcji „The Bear” dostępnych w Polsce na platformie Disney+? Padła przybliżona data.

Kiedy premiera 3. sezonu „The Bear”? Jeremy Allen White wróci w tym roku

Stacja FX odpowiadająca za produkcję serialu potwierdziła jeszcze w zeszłym roku, że „The Bear” doczeka się trzeciego sezonu – nie powinno to dziwić, bo serial zbiera fantastyczne oceny od widzów i krytyków, a ostatnio zgarnął kilka najważniejszych statuetek na Złotych Globach i Emmy.

Kilka miesięcy temu pojawiły się sugestie, że prace na planie trzeciego sezonu rozpoczną się dopiero na przełomie lutego i marca tego roku, co wydawało się sugerować, że termin premiery nowych odcinków przypadnie dopiero na końcówkę roku. Okazuje się jednak, że „The Bear” powróci nieco szybciej! Prezes stacji FX John Landgraf zdradził właśnie, że serial będzie gotowy na czerwiec tego roku.

Sprawdź też: Na taki casting czekaliśmy! Tom Cruise negocjuje rolę w ostatnim filmie Tarantino!

Bob Odenkirk the bear sezon 2

Landgraf nie chciał zdradzić żadnych szczegółów na temat obsady serialu i tego, czy w nowym sezonie też pojawi się tyle głośnych występów gościnnych, ale zapewnił wszystkich fanów serialu, że „The Bear” na pewno nie zmieni metody dystrybucji i w dniu premiery na platformie Hulu, udostępnione zostaną wszystkie odcinki nowego sezonu. W Polsce serial pojawia się natomiast na platformie Disney+ z kilku tygodniowym opóźnieniem względem premiery w USA drugi sezon był dostępny w naszym kraju 2 sierpnia, a w USA pojawił się 22 czerwca.

Pierwszy sezon serialu zebrał od krytyków 100% pozytywnych recenzji (przy 79 tekstach) w serwisie Rotten Tomatoes. Druga seria mogła z kolei liczyć na 99% pozytywnych recenzji od krytyków – przy 108 tekstach serial zebrał zaledwie jedną negatywną opinię, a średnia ocena wyniosła aż 9,30 na 10.

zdj. Disney