„The Bear” z kolejną istotną aktualizacją. W 3. sezonie powróci ten bohater

Doczekaliśmy się potwierdzenia, że w obsadzie filmowanego obecnie na terenie Chicago trzeciego sezonu „The Bear” powróci Will Poulter. Aktor znany między innymi ze „Zjawy” i „Strażników Galaktyki 3” powtórzy epizodyczną rolę kopenhaskiego szefa kuchni z ubiegłej serii. Nowe odcinki komediodramatu mają zadebiutować już w czerwcu tego roku.

Will Poulter wróci w 3. sezonie „The Bear

Przypomnijmy, że zdjęcia do trzeciego sezonu „The Bear” rozpoczęły się z opóźnieniem wywołanym ubiegłorocznymi strajkami i toczą się dopiero od marca tego roku. Zgodnie z zapowiedziami stacji FX utrudnienia w realizacji nie wpłyną na premierę serii – debiut nowych odcinków zaplanowano już na czerwiec. Co więcej, sukces produkcji doprowadził do natychmiastowego przedłużenia na sezon czwarty – obie nowe serie zostaną nakręcone natychmiast, jedna po drugiej. 

Sezon trzeci będzie kontynuował historię głównych bohaterów, którzy próbują pogodzić osobiste życia z pracą w bezlitosnym światku chicagowskiej gastronomii. W drugim sezonie Carmy (w tej roli Jeremy Allen White), Sydney (grana przez Ayo Edebiri) i Richie (Ebon Moss-Bachrach) podjęli się ambitnego zadania przekształcenia baru z kanapkami w lokal na wyższym poziomie. Źródła serwisu FandomWire wskazują teraz, że w następnej serii do grupy bohaterów – przynajmniej w ramach następnego występu epizodycznego – dołączy Luca, bohater zagrany przez wspomnianego Willa Poultera. Rola jaką bohater odegra w nowych odcinkach nie została jeszcze szerzej opisana.

Sprawdź też: Seksowny, ekscytujący, zmysłowy – dzięki takim filmom czujemy, że żyjemy. „Challengers” z Zendayą ocenione 

The Bear sezon 3 Will PoulterWill Poulter i L-Boy w 2. sezonie „The Bear” (zdj. FX)

Przypomnijmy, że „The Bear” rządził w tegorocznym sezonie nagród i zgarnął wiele prestiżowych statuetek. Jeremy Allen White, Ayo Edebiri i Ebon Moss-Bachrach odebrali wyróżnienia za aktorskie kreacje podczas gali Emmy.  Nagrodę wręczono także twórcy serialu, Christopherowi Storerowi. Pomysłodawca serii o kucharzach z Chicago otrzymał statuetkę za  za najlepszy serial komediowy.

W Polsce wszystkie dotychczasowe odcinki produkcji znajdziecie w ofercie platformy streamingowej Disney+.

Źródło: Fandom Wire / zdj. Disney