Popularny serial medyczny wraca na Netflix. Nowy sezon zobaczymy znacznie wcześniej

Niemal rok trwa już wyczekiwanie na premierę kolejnego sezonu popularnego serialu medycznego. Widzowie serwisu Netflix będą mogli jednak już za chwilę zobaczyć nowe odcinki serialu The Good Doctor. Szósty sezon w kwietniu trafi na platformę.

Serial „The Good Doctor” w końcu wróci na Netflix. Premiera 6. sezonu w kwietniu

Od lipca ubiegłego roku widzowie Netfliksa czekają na nowe odcinki produkcji „The Good Doctor”. Obecnie w ofercie streamingowego giganta znajdziecie pięć serii tego popularnego serialu medycznego, który w Stanach Zjednoczonych doczekał się już siedmiu sezonów.

Sprawdź też: Marvel chce ożywić kolejny kultowy serial animowany. Po X-Menach czas na Spider-Mana!

W Polsce widzowie najpopularniejszej platformy cały czas czekają jednak cały czas na debiut szóstej serii i to oczekiwanie właśnie dobiega końca. W tym roku nie trzeba będzie czekać aż do lipca i premiera szóstego sezonu „The Good Doctor” została wyznaczona na platformie Netflix już na 2 kwietnia. W dniu premiery pokazane zostaną od razu wszystkie odcinki nowej serii.

The Good Doctor” kiedy 7. sezon trafi na Netflix?

Netflix publikuje w naszym kraju odcinki „The Good Doctor” z kilkunastomiesięcznym opóźnieniem, ponieważ pierwszeństwo do pokazywania tej produkcji ma w naszym kraju platforma Viaplay. W ofercie tego serwisu znajdziecie już nie tylko szósty, ale też siódmy sezon popularnej produkcji, w której główną rolę gra Freddie Highmore.

Głównym bohaterem serialu jest utalentowany chirurg z autyzmem i zespołem sawanta, który pracuje na oddziale prestiżowego szpitala. Podczas swojej pracy ze względu na swoje specyficzne zachowanie bohater spotyka się ze sceptycyzmem zarówno ze strony pacjentów, jak i personelu. Na szósty sezon „The Good Doctor” składają się 22 odcinki.

Sprawdź też: Krytycy znowu się pomylili. Widzowie chcą oglądać „Pogromców duchów”.

Jeśli Netflix utrzyma dotychczasową praktykę pokazywania nowych serii to, siódmy sezon „The Good Doctor” powinien trafić na platformę gdzieś w okolicach drugiej połowy 2025 roku.

zdj. ABC