„The Last of Us” w lipcu na DVD i Blu-ray. Będzie też „Renfield” i nowe „Martwe Zło”

W lipcu na rynku fizycznych wydań zadebiutuje w Polsce nie tylko film „Avatar 2: Istota wody”. Doczekamy się też premiery wydań DVD i Blu-ray z pierwszym sezonem serialu „The Last of Us”. Dystrybutor Galapagos przygotował także edycje płytowe z filmami „Martwe Zło: Przebudzenie” oraz „Renfield”. Poznajcie szczegółową rozpiskę premier.

Avatar: Istota wody” i inne premiery lipca od Galapagos

Pierwszą z premier lipca będzie zapowiedziany już jakiś czas temu film „Avatar: Istota wody”. Jego debiutu został wyznaczony na 5 lipca i doczekamy się edycji na płytach DVD oraz Blu-ray. Obok standardowych edycji doczekamy się też steelbooka na Blu-ray. Pięć dni po premierz drugiej części serii do sprzedaży trafi natomiast edycja Blu-ray z pierwszym „Avatarem” w zremasterowanej wersji.

Wśród filmowych nowości na płytach znajdziemy też horror „Martwe Zło: Przebudzenie” oraz komedię grozy „Renfield”. Obydwa tytuły otrzymają standardowe edycje w plastikowych opakowaniach na nośnikach DVD i Blu-ray.

Sprawdź też: Pawlak i Kargul znowu razem! Mamy pierwsze zdjęcia z filmu „Sami swoi. Początek”.

Serialową premierą lipca będzie z kolei pierwszy sezon „The Last of Us”. Hitowa produkcja HBO również trafi do polskiej dystrybucji wyłącznie w plastikowych opakowaniach z płytami DVD i Blu-ray. Zabraknie zarówno steelbooka, jak i edycji Ultra HD Blu-ray. Dodajmy, że w lipcu dystrybutor Galapagos wypuści też łączne pakiety z seriami „Mission: Impossible” oraz „Park Jurajski” i „Jurassic World”.

Premier lipca na DVD i Blu-ray:

  • „Avatar 2: Istota wody” na DVD i Blu-ray – 5 lipca
  • „Avatar 2: Istota wody” steelbook Blu-ray – 5 lipca
  • „Avatar” Wersja zremasterowana na Blu-ray – 10 lipca
  • „Mission: Impossible” Kolekcja 6 Filmów na DVD i Blu-ray – 12 lipca
  • „Martwe Zło: Przebudzenie” na DVD i Blu-ray – 14 lipca
  • „Renfield” na DVD i Blu-ray – 20 lipca
  • „The Last of Us”, sezon 1 na DVD i Blu-ray – 26 lipca
  • „Jurassic World” 1-6 Pakiet na DVD i Blu-ray – 27 lipca

zdj. HBO