Fani „The Walking Dead” mają na co czekać? Serial o Darylu Dixonie porównywany do „The Last Of Us”!

Czyżby serialowy świat „The Walking Dead” wracał za sprawą spin-offów do jakości kojarzonej z pierwszymi sezonami hitowej produkcji AMC? Tak sugerują pierwsze recenzje serialu „Daryl Dixon”, który określany jest mianem najlepszego, co uniwersum „Żywych trupów” dało nam od lat! Szczególnie zadowoleni powinni być przede wszystkim miłośnicy historii z „The Last Of Us”...

Powrót do korzeni? Nowy spin-off „The Walking Dead” zbiera dobre recenzje

Przez ostatnie lata przeciągająca się główna seria „The Walking Dead” straciła uznanie w oczach wielu wiernych fanów. Widzowie rezygnowali z oglądania przygód swoich ulubionych bohaterów lub robili to bardziej z obowiązku i przyzwyczajenia niż dla przyjemności. Finalny odbiór serii poprawiła nieco udana finałowa seria i część widzów liczyła na to, że nieco nowego życia w świat „Żywych trupów” tchną teraz spin-offy mające koncentrować się na konkretnych bohaterach i wygląda na to, że faktycznie tak się stało! Najpierw dobre recenzje zebrała produkcja „The Walking Dead: Dead City” opowiadająca o wspólnej podróży Negana i Maggie, a teraz dobrze zaczyna mówić się też o drugim spin-offie koncentrującym się na postaci Daryla Dixona.

Od premiery nowego spin-offu dzielą nas już tylko dni i do sieci trafiły właśnie pierwsze recenzje. W serwisie Rotten Tomatoes serial „The Walking Dead: Daryl Dixon” zebrał na ten moment 13 recenzji i 69% z nich ocenia go pozytywnie. Średnia ocena wynosi 6,90 w dziesięciostopniowej skali. Mimo że wynik ten nie wygląda tak imponująco jak ten osiągnięty przez poprzednią produkcję z tego uniwersum to niektórzy nazywają go najlepszym co przytrafiło się „The Walking Dead” od wielu lat. Widzów może ucieszyć też to, że serial porównywany jest przez krytyków do innej produkcji o zombie, która podbijała jeszcze nie tak dawno mały ekran. W wielu pozytywnych recenzjach wspomina się o tym, że produkcja podobna jest do serialu „The Last Of Us”. Zresztą zerknijcie na opis fabuły:

Główny bohater, Daryl, musi eskortować przez pełną niebezpieczeństw i żywych trupów Francję młodą dziewczynę, która być może okazać się zbawienna dla całej ludzkości. Brzmi znajomo? W Stanach Zjednoczonych serial zadebiutuje już 10 września. Cały czas nie wiemy jeszcze, kiedy doczekamy się natomiast polskiej premiery. Jak na razie spin-offy „The Walking Dead” nie znalazły jeszcze swojej platformy w naszym kraju.

The Walking Dead Daryl Dixon-oceny serialu.png

Koniecznie sprawdź:

zdj. AMC