To będzie cameo wszech czasów! Reżyser potwierdza, że TEN aktor pojawi się we „Flashu”

Film o Flashu zbliża się WIELKIMI krokami, a to oznacza, że będą docierały do nas kolejne informacje na temat jego fabuły oraz wielu gościnnych występów. Na temat jednego z tych drugich wypowiedział się właśnie sam reżyser. Andy Muschietti zdecydował się odpalić ogromną bombę i potwierdził wcześniejsze przecieki na temat gościnnego występu dotyczącego Supermana. W dalszej części artykułu ujawniamy o kogo chodzi!

Reżyser potwierdza wielkie cameo w filmie o Flashu

Wiemy, że Flash będzie w swoim pierwszym solowym filmie przemierzał alternatywne światy, co umożliwiło twórcom pokazanie na ekranie kilku nowych wersji herosów DC Comics. Niektóre z nich odegrają nawet istotne role w fabule tak jak alternatywny Batman grany przez Michaela Keatona czy Supergirl, która zastąpi Supermana. Nie oznacza to jednak, że Człowiek ze stali w ogóle nie pojawi się na ekranie. Pod koniec kwietnia pojawiły się informacje sugerujące, że w filmie zobaczymy gościnny występ jednego z aktorów, który przed laty przymierzany był właśnie do roli Supermana.

Sprawdź też: Czy to najlepsza scena otwierająca w historii MCU? Cztery pierwsze minuty „Strażników Galaktyki 3” już w sieci.

Superman pojawi się we Flashu, ale nie będzie to Henry Cavill

Mamy już pewność, że w roli Człowieka ze stali w filmie pojawi się Nicolas Cage! Informację te potwierdził w ostatnim wywiadzie sam reżyser Andy Muschietti. „Nic był absolutnie cudowny” — zapewniał reżyser. „Chociaż rola była niewielka, to dał się w to wciągnąć… Całe życie marzyłem, żeby z nim pracować. Mam nadzieję, że wkrótce będę mógł zrobić to ponownie”, „Jest wielkim fanem Supermana. Fanatykiem komiksów” – Muschetti dodał na koniec.

Nicolas Cage będzie mógł więc w końcu pokazać się w roli Człowieka ze stali, po tym, jak aktorowi ostatecznie nie udało się zagrać Clarka Kenta w filmie Superman Lives przygotowywanym przez Tima Burtona. Film miał pojawić się w kinach w 1998 roku, ale zawirowania w wytwórni doprowadziły do tego, że nigdy nie został ostatecznie zrealizowany. Produkcja miała już jednak obsadzonego nie tylko Supermana. Kevin Spacey miał zagrać Lexa Luthora, a Christopher Walken był przymierzany do roli Brainiaca. Kilka lat temu do sieci wyciekły nawet zdjęcia pokazujące Cage w kostiumie Supermana. Z wcześniejszych przecieków dowiedzieliśmy się, że scena, w której pojawi się Cage, pokaże  Supermana walczącego z gigantycznym robotem-pająkiem.

nicolas cage jako superman.jpg

źródło: esquireme.com / zdj. Warner Bros.