To Emma Corrin będzie chciała pokonać Deadpoola i Wolverine'a

Prace na planie filmu „Deadpool 3” zostały niedawno wstrzymane ze względu na trwający strajk aktorów, ale nie przeszkadza to Marvelowi w promowaniu swojego nowego widowiska. Właśnie dowiedzieliśmy się, że główną przeciwniczką w nowej produkcji MCU zagra Emma Corrin.

Emma Corrin stanie do walki z Deadpoolem i Wolverine'em

Emma Corrin, którą poznaliśmy za sprawą roli księżnej Diany w serialu „The Crown”, zaczyna coraz mocniej rozkręcać swoją karierę. Aktorkę  niedługo zobaczymy w ciekawie zapowiadającym się serialu „A Murder at the End of the World” od stacji FX, filmie „Nosferatu” w reżyserii Roberta Eggersa, a także w widowisku Marvela.

Aktorka promując trzecią część Deadpoola w wywiadzie dla Empire ujawniła, że będzie wcielała się w główną przeciwniczkę głównych bohaterów granych przez Ryana Reynoldsa i Hugh Jackmana: „Czuję się naprawdę podekscytowana graniem złoczyńcy. Nigdy tego nie robiłam i czuje, że jest to coś, czego chcę spróbować” – skomentowała Corrin.

Sprawdź też: Zamiast 4. sezonu „The Mandalorian” dostaniemy kinowy film? Zaskakująca plotka o serialu Disney+.

Kinowa premiera filmu „Deadpool 3” została wyznaczona na 3 maja 2024 roku. W obsadzie oprócz Reynoldsa, Hugh Jackmana i Emmy Corrin są także Morena Baccarin jako Vanessa oraz Matthew McFadyena („Sukcesja”). Chwilę przed wstrzymaniem prac na planie do sieci trafiło pierwsze oficjalne zdjęcie pokazujące dwójkę głównych bohaterów produkcji.

źródło: empireonline.com / zdj. Kathy Hutchins / Depositphotos