To już koniec znienawidzonego przez widzów serialu. Nie ma szans na drugi sezon „Idola”?

Jeden z najbardziej znienawidzonych seriali ostatnich dobiega końca. Na platformie HBO Max wylądował już czwarty odcinek wywołującego kontrowersje serialu „Idol” z Lily-Rose Depp i piosenkarzem The Weeknd w rolach głównych. Jak zapowiada się piąty epizod będący jednocześnie finałową odsłoną produkcji? Sprawdźcie jego zwiastun.

Zwiastun ostatniego odcinka serialu „Idol” z Lily-Rose Depp i The Weeknd

PIąty odcinek pod tytułem „Jocelyn Forever” zadebiutuje w Stanach Zjednoczonych już 2 lipca. W Polsce będziemy mogli zobaczyć go równo z premierą w USA, czyli 3 lipca o godzinie 03:00 na platformie HBO Max i antenie HBO. Czwarty odcinek zostanie ponownie wyemitowany dzisiaj o godzinie 20:10 na antenie polskiego kanału HBO, w każdej chwili możecie go również zobaczyć w serwisie streamingowym stacji. Scenariusz do piątego odcinka przygotowali Reza Fahim, Sam Levinson i The Weeknd, a jego wyreżyserowaniem zajął się Sam Levinson.

Początkowo serial miał liczyć sześć odcinków, ale ostatecznie do widzów trafi tylko pięć epizodów

Sprawdź też: „Flash” jest na dnie – najgorszy w historii filmów DC. Nikt nie chce go oglądać.

Czy będzie drugi sezon serialu „Idol”?

Serial nie cieszył się dużą popularnością wśród widzów. Na stacji HBO pierwszy epizod oglądało 232 tys. osób, a dwa kolejne już tylko 135 i 133 tys. widzów. Ostatnio pojawił się raport sugerujący, że HBO nie zamierza przedłużać serialu „Idol” na drugi sezon i nie byłoby to żadną sensacją, biorąc pod uwagę to, jak kiepską miał oglądalność oraz to, jak został znienawidzony przez sporą część widzów. Do informacji tej odniosło się jednak oficjalne konto HBO PR, które zdementowało doniesienia o anulowaniu serialu po pierwszym sezonie i stwierdziło, że nie podjęto jeszcze decyzji na temat przyszłości serialu. Trudno jednak oczekiwać, aby „Idol” faktycznie doczekał się drugiego sezonu, a odpowiedź HBO należy traktować jako próbę utrzymania widowni przy produkcji na ostatnie odcinki.

„Idol” odcinek 5 – zwiastun

zdj. HBO