To on będzie zbierał nową drużynę Avengersów w „Kapitanie Ameryce 4”

Okazuje się, że w pierwszej filmowej przygodzie nowego Kapitana Ameryki zobaczymy sporo gościnnych występów. Właśnie ujawniono kolejnego bohatera, który pojawi się w produkcji „Kapitan Ameryka: Nowy wspaniały świat” i odegra przy tym istotną rolę dla rozwoju nowej fazy MCU.

To on będzie zbierał nową drużynę Avengersów

W Atlancie od kilkunastu dni kręcone są dodatkowe zdjęcia do filmu „Kapitan Ameryka: Nowy wspaniały świat” i wygląda na to, że do obsady filmu dodano kolejnego aktora znanego z wcześniejszych produkcji MCU. Z najnowszych informacji pochodzących bezpośrednio od doświadczonego fotografa, który często dostarcza nam zdjęcia z filmowych planów, wynika, że do pracy nad nową produkcją Marvela zameldował się ostatnio Benedict Wong mający wrócić do roli Naczelnego czarodzieja MCU.

Chwilę po ujawnieniu tych rewelacji pojawił się kolejny przeciek dotyczący tego, jaka będzie rola Wonga w nowej produkcji o Kapitanie Ameryce. Wiemy, że Wong od pewnego czasu wspólnie z Bruce'em Bannerem i Kapitan Marvel spotykają się co jakiś czas, aby omówić zagrożenia dla Ziemi, więc jego spotkanie z nowym Kapitanem Ameryką wydaje się całkiem logiczne. Dodatkowo należy pamiętać, że  Abomination trenuje teraz w Kamar-Taj, a wiemy już, że ten kultowy przeciwnik Hulka będzie odgrywał jakąś rolę w nowej produkcji Marvela. Okazuje się, więc, że Wong może mieć całkiem sporo do roboty, ale przecieki sugerują, że jego głównym zadaniem będzie kompletowanie składu nowej drużyny Avengersów!

Sprawdź też: Co obejrzeć w weekend? Dwie głośne premiery seriali na SkyShowtime i Disney+.

Wong Marvel

W tym kontekście warto przypomnieć, że kilka miesięcy temu Anthony Mackie sugerował w jednym z wywiadów, że to właśnie od tego filmu rozpocznie się tak naprawdę resetowanie pewnych spraw w Marvelu i „Nowy wspaniały świat” ma wyznaczyć nowy kierunek, w jakim będzie podążało całe uniwersum w kolejnych latach. „Myślę, że dzięki temu filmowi zobaczysz nową markę i kierunek, w jakim kierunku zmierza Marvel, podobnie, jak miało to miejsce w przypadku Kapitana Ameryki: Zimowego Żołnierza” – mówił Mackie.

Marvel wyznaczył datę premiery filmu „Kapitan Ameryka: Nowy wspaniały świat” na 14 lutego 2025 roku. W filmie grają również: Harrison Ford przejmujący rolę, Thaddeusa Rossa, Liv Tyler wracająca jako Betty Ross, Carl Lumbly („Kolor przyjaźni”) i Tim Blake Nelson wracający jako Samuel Sterns z filmu „Incredible Hulk”, który ma być głównym złoczyńcą nowej produkcji Marvela. Reżyserią zajmuje się Julius Onah, twórca filmów „Paradoks Cloverfield” oraz „Luce”.

zdj. Marvel