To początek końca drogi. Vin Diesel i Michelle Rodriguez w nostalgicznej zapowiedzi filmu „Szybcy i wściekli 10”

Już tylko nieco ponad dwa tygodnie dzielą nas od premiery dziesiątej odsłony cyklu „Szybcy i wściekli”. Z tej okazji do sieci trafiła jeszcze jedna zapowiedź projektu pt. „Fast X”, w którym rodzina Doma Toretto (Vin Diesel) zmierzy się z nowym antagonistą — granym przez Jasona Momoę Dante.

W filmie „Szybcy i wściekli 10” bohaterowie cyklu muszą stawić czoła najbardziej zabójczemu przeciwnikowi, z jakim kiedykolwiek przyszło im się zmierzyć. To Dante, syn brazylijskiego króla narkotyków Hernana Reyesa, który dokonał żywota na moście w Rio De Janeiro. Następca tronu obmyślał plan zemsty przez ostatnie 12 lat. Wszystko po to, by Dom zapłacił najwyższą cenę.

Sprawdź też: Hitu z tego nie będzie. „Strażnicy Galaktyki 3” potwierdzą kiepską formę Marvela?

Obok Diesela i Momoi obsadę filmu „Fast X” tworzą również m.in. Charlize Theron jako Szyfr, Michelle Rodriguez jako Letty, Tyrese Gibson jako Roman, Jordana Brewster jako Mia, John Cena jako Jakob, Jason Statham jako Shaw i Sung Kang jako Han Lue. W nowych bohaterów wcielili się: Brie Larson, Alan Ritchson, Daniela Melchior oraz Rita Moreno.

Szybcy i wściekli 10” wjadą na ekrany polskich kin 19 maja 2023 roku.

Zdj. Universal