Kapitan Marvel i jej potężna przeciwniczka gotowe do walki! Nowe zdjęcia z „The Marvels”

Marvel powoli zaczyna rozkręcać promocję swojego kolejnego superbohaterskiego widowiska. Zobaczcie nowe zdjęcia z  „The Marvels” dające nam nowe spojrzenie na Kapitan Marvel oraz jej nową przeciwniczkę.

Kapitan Marvel i jej nowa drużyna kontra potężna rywalka

W nowym filmie Marvela siły połączą Carol Danvers/Kapitan Marvel (Alison Brie), Kamala Khan/Ms. Marvel (Iman Vellani) oraz Monica Rambeau (Teyonah Parris). Produkcja będzie związana bezpośrednio z wydarzeniami z serialu „Ms. Marvel, w którym to protagonistka serialu Disney+ zaczęła przypadkowo zamieniać się miejscami ze swoją idolką Carol Danvers. Bohaterki będą musiały złączyć siły, by dowiedzieć się, co powoduje podmiany. W wydarzenia te wplątany zostanie też Nick Fury grany ponownie przez Samuela L. Jacksona. Dodatkowo na ich drodze stanie potężna przeciwniczka, Dar-Benn reprezentująca nową erę Imperium Kree. Antagonistka grana przez Zawe Ashton miała już do czynienia z Kapitan Marvel w przeszłości, ale tym razem zamierza na dobre rozprawić się ze swoją rywalką i przy okazji przywrócić chwałę swojej rasie.

Sprawdź też: Kontynuacja „Uncharted” z Tomem Hollandem w planach. Studio chce drugiej części.

Kinowy debiut filmu „The Marvels” został zaplanowany na 10 listopada. Film wyreżyserowała Nia DaCosta na podstawie scenariusza, który sporządziła wspólnie z Megan McDonnell, Elissą Karasik i Zebem Wellsem.

F3QY3iaWgAIRBEo.jpg

F3QY3iiX0AA42vg.jpg

źródło: Total Film / zdj. Marvel