Twórcy „Kung Fu Panda 4” zażartowali z „Diuny” – zwiastun animacji nawiązuje do filmu Villeneuve'a

Filmowa seria o przygodach Kung Fu Pandy już w przyszłym miesiącu doczeka się kolejnej odsłony! Twórcy animacji wiedzą jednak, którym filmem kinomani będą żyli w najbliższych tygodniach i postanowili wykorzystać to w kampanii reklamowej. Zerknijcie jak „Kung Fu Panda 4” prezentuje się w klimatach „Diuny Denisa Villeneuve'a.

Kung Fu Panda 4” z pierwszym zwiastunem!

W czwartej odsłonie animowanego cyklu będziemy mogli śledzić dalsze przygody tytułowej pandy Po, która nadal przebywa w starożytnych Chinach, a jej miłość do Kung Fu pozostaje cały czas równie mocna, co apetyt.

„Po ostatnich niebezpiecznych przygodach, w których pokonał światowej klasy złoczyńców dzięki swojej niezrównanej odwadze i szalonym umiejętnościom sztuk walki, Po, Smoczy Wojownik zostaje wezwany przez przeznaczenie, aby... dać sobie już spokój. A dokładniej: ma zostać duchowym przywódcą Doliny Spokoju. Wiąże się z tym kilka oczywistych problemów. Po pierwsze, Po wie tyle samo o duchowym przywództwie, co o diecie paleo, a po drugie, musi szybko znaleźć i wyszkolić nowego Smoczego Wojownika, zanim będzie mógł objąć swoje nowe stanowisko” – czytamy w oficjalnym opisie filmu.

Sprawdź też: „Venom 3” prawie nakręcony – potwierdza gwiazda filmu z Tomem Hardym. Premiera jesienią

Same gwiazdy w obsadzie „Kung Fu Panda 4”. Kiedy premiera?

W gwiazdorskiej obsadzie głosowej filmu znaleźli się: Jack Black (aktor z „Jumanji: Przygody w dżungli” powrócił do tytułowej kreacji), Awkwafina („Renfield”), James Hong („Wielka draka w chińskiej dzielnicy”), Dustin Hoffman („Poznaj moich rodziców”), Bryan Cranston („Breaking Bad”), Ke Huy Quan („Wszystko wszędzie naraz”) oraz Ian McShane („John Wick 4”).

Za reżyserię „King Fu Panda 4” odpowiadają Mike Mitchell i Stephanie Stine. Twórcy mają w dorobku takie tytuły jak „Wojowniczka i troll”, „Trolle” oraz „She-Ra i Księżniczki mocy”. Duet zastąpił na stanowisku „za kamerą” autorów poprzednich odsłon: Alessandra Carloniego, Jennifer Yuh Nelson, Marka Osborne'a i Johna Stevensona. Scenariusz „czwórki” napisali Jonathan Aibel i Glenn Beger. 

Data premiery filmu „Kung Fu Panda 4” została wyznaczona na dokładnie 8 marca.

zdj. DreamWorks Animation