„Uśmiechnij się 2” ma następną gwiazdę. Tego aktora znacie z „Armii umarłych” Snydera

W obliczu premiery zaplanowanej już na drugą połowę tego roku przygotowania dreszczowca „Uśmiechnij się 2” toczą się pełną parą. Do obsady sequela jednego z najlepiej zarabiających dreszczowców sprzed dwóch lat dołączył właśnie Raúl Castillo. Znacie go przede wszystkim z „Armii umarłychZacka Snydera.

Kontynuacja „Uśmiechnij się” jest jednym z priorytetowych projektów wytwórni Paramount Pictures i zatrudnionego przez nią reżysera Parkera Finna. Amerykański filmowiec, dla którego horror z 2022 roku był pełnometrażowym debiutem za kamerą, zajmuje się sequelem zarówno jako reżyser, jak i scenarzysta i producent. 

Raúl Castillo w obsadzie „Uśmiechnij się 2”. Premierę horroru przewidziano na październik

Uśmiechnij się 2 Armia umarłych Raul Castillo

Podczas gdy główną rolę w filmie odegra Naomi Scott, czyli była księżniczka Jasmina z „Aladyna” w aktorskim widowisku Disneya, z obsadą związał się właśnie wspomniany Raúl Castillo, amerykański aktor, mający w dorobku udział w takich produkcjach, jak „Cassandro,Rocznik 2009”, „American Horror Stories”, czy „Jeden gniewny człowiek”. Wraz z nim do „Uśmiechnij się 2” dołączył również Miles Gutierrez-Riley. Dwa lata temu mogliście zobaczyć go w serialu „Dzicz” platformy Amazon Prime Video

W obsadzie nowej odsłony hitowego dreszczowca są też Lukas Gage („Biały Lotos”), Kyle Gallner (aktor znany z między innymi „Zabójczego ciała” pojawił się też w cześci pierwszej), Rosemarie DeWitt („Schody”) oraz Dylan Gelula („Dream Scenario”).

Sprawdź też: Dakota Johnson nie zna tytułów filmów o Spider-Manie, ale chętnie wróci jako Madame Web

Gwiazdą pierwszego filmu była Sosie Bacon, znana z kryminalnego dramatu „Mare z Easttown”. Aktorka wcieliła się postać psychiatry, która po dziwnym i traumatycznym wydarzeniu z udziałem pacjenta, zaczyna doświadczać przerażających zjawisk. Powodują one, że kobieta jest coraz bardziej przekonana, że prześladują ją złowrogie siły nadprzyrodzone. Na chwilę obecną nie wiemy, czy postacie wprowadzone w kontynuacji będą w jakikolwiek sposób powiązane z bohaterką pierwszej odsłony.

„Uśmiechnij się 2” zawita na ekrany dokładnie 18 października tego roku

Źródło: Bloody Disgusting / zdj. Paramount Pictures / Netflix