Warner kręci nowy polski film! Mikołaj Roznerski i Marta Nieradkiewicz w obsadzie

Studio Warner Bros. coraz mocniej stawia na lokalne produkcje z Polski. Właśnie ogłoszono, że trwają zdjęcia do filmu „Przepiękne!” w reżyserii Katii Priwieziencew. W rolach głównych na ekranie zobaczymy plejadę znanych aktorów takich jak Marta Nieradkiewicz, Mikołaj Roznerski, Marta Ścisłowicz czy Konrad Eleryk.

Warner Bros. kręci nowy polski film. O czym opowie „Przepiękne!”?

Trwają zdjęcia do kolejnego polskiego filmu realizowanego pod sztandarem studia Warner Bros. Produkcja zatytułowana „Przepiękne!” opowie przeplatające się losy bohaterów, którzy mierzą się z oczekiwaniami wobec siebie i innych, postrzegając swoje życie przez pryzmat wyglądu.

Pochłonięta macierzyństwem Magda (Nieradkiewicz) tęskni za swoim dawnym życiem i ciałem sprzed ciąży. Kiedyś silna i ambitna, teraz zmaga się z poczuciem utraty własnej tożsamości i miejsca w życiu. Chce zawalczyć o siebie, jednak potrzebuje pomocy zajętego karierą Maćka (Roznerski), który zdaje się nie rozumieć rozterek żony... Magdzie kibicuje przyjaciółka Baśka (Ścisłowicz), zwariowana i niezależna nauczycielka plastyki, która w relacjach damsko-męskich stawia sprawę jasno: seks- tak, miłość- nie.

Sprawdź też: Co z nową częścią „Top Gun”? Tom Cruise zadowolony z pomysłów, ale filmu szybko nie zobaczymy.

© 2024 Serce & Warner Bros. Entertainment Inc. All Rights Reserved. Fot. Karolina Grabowska_2.jpg

To dość duże wyzwanie dla Kuby (Eleryk), zakochanego w niej wuefisty, który cierpliwie czeka, aż Baśka da mu szansę na coś więcej... W pracy Baśka swoimi nieszablonowymi pomysłami zdobywa zaufanie i sympatię młodzieży. Inspiruje swoich uczniów, zmusza do refleksji, a czasem dodaje im odwagi i wiary w siebie, zwłaszcza skrytej i niepewnej siebie Klaudii (Bylinka), która mocno odstaje od reszty klasy.

Krystyna (Śleszyńska) czuje się niewidoczna dla swojego męża Władka (Lubaszenko), chciałaby przełamać rutynę i na nowo poczuć namiętność w swoim wieloletnim związku. Ich dorosłe już dzieci Maciek (Roznerski) i Julka (Urzędowska) żyją własnym życiem. Wydawać by się mogło, że to właśnie ich czas. Tymczasem Władek, oszołomiony nagłym zainteresowaniem ze strony żony, nie wie, czy jest gotowy na jakiekolwiek zmiany?

Sprawdź też: „The Boys” sezon 4 – recenzja serialu. Co za dużo, to niezdrowo.

© 2024 Serce & Warner Bros. Entertainment Inc. All Rights Reserved. Fot. Karolina Grabowska_1.jpg

Chciałby jedynie spokoju i żeby było jak dawniej... Ich córka Julka (Urzędowska) jest modelką, która za wszelką cenę chce utrzymać swoją pozycję w tej wymagającej branży. Gotowa jest zrobić wszystko by szefowa agencji modelek (Herman) była zadowolona. Wieczne diety i niedoścignione kanony piękna są niezrozumiałym światem dla Tosi (Szmidt), jej małej przyjaciółki, która nie wie, po co właściwie się malować i dlaczego nie wolno jeść makaronu z cukrem...?

Twórcy zapowiadają, że „Przepiękne!” będzie mądrym, zabawnym i poruszającym filmem o ludzkich słabościach, poszukiwaniu własnej drogi i sile, która rodzi się z wewnętrznego buntu i prowadzi do akceptacji samego siebie. Film reżyseruje Katia Priwieziencew („Samiec Alfa”, „Hel”), a za scenariusz odpowiada Katarzyna Sarnowska („(Nie)znajomi”, „Narzeczony na niby”).

© 2024 Serce & Warner Bros. Entertainment Inc. All Rights Reserved. Fot. Karolina Grabowska_3.jpg

zdj. Warner Bros. / Karolina Grabowska