Wiemy jak skończy się nowy film o Avengersach! Przygotujcie się na epickie wydarzenia!

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to na nowy film o drużynie Avengers przyjdzie nam poczekać jeszcze nieco ponad dwa i pół roku. Już teraz ujawniono jednak, jak zakończy się kinowa produkcja „Avengers: Dynastia Kanga” i kto będzie przewodził tytułowej drużynie w produkcji „Avengers: Secret Wars” mającej być zwieńczeniem całej dotychczasowej historii filmowego Marvela.

Szykuje się kolejna przegrana Avengersów. Kto ruszy im na pomoc?

Marvel jest na razie w samym środku nowej fazy i cały czas rozwija jeszcze historię Multiwersum, ale w poszczególnych produkcjach takich jak chociażby Loki zaczynają pojawiać się już wątki i bohaterowie mający odegrać najistotniejsze role w piątym filmie z serii „Avengers”. Produkcja zatytułowana „Dynastia Kanga” trafi do kin w maju 2026 roku i pokaże starcie najpotężniejszych obrońców wszechświata z radą Kangów zamierzającą doprowadzić do całkowitego zniszczenia znanego nam wszechświata. Rok później do kin zawita „Avengers: Secret Wars”, film mający być wielkim finałem nie tylko nowej fazy, ale także całego dotychczasowego serialowo-filmowego uniwersum Marvela wychodzącego także poza filmy Disneya. Od pewnego czasu mówi się, że film doprowadzi finalnie do zresetowania dotychczasowego MCU i ustanowi nową, jedyną linię czasu bez alternatywnych wersji bohaterów.

Jeden z czołowych scooperów dzielących się z internautami zakulisowymi przeciekami na temat fabuły filmów Marvela postanowił już teraz ujawnić, jak potoczą się wydarzenia w finale filmu „Avengers: Dynastia Kanga” i przedstawić część składu drużyny herosów, która pojawi się w szóstej części serii. Jeśli nie straszne Wam SPOILERY, to poniżej ujawniamy informację, które właśnie wyciekły. Okazuje się, że fabuła filmu będzie toczyła się wokół starcia zespołu Avengersów z uniwersum 616 z Radą Kangów. Dzielni herosi mają jednak ponieść porażkę, podobnie jak miało to miejsce w filmie „Wojna bez granic”, kiedy to Avengersi przegrali z Thanosem. W zaplanowanej na 2027 rok kontynuacji zobaczymy natomiast, jak organizacja TVA znana z serialu o Lokim wysyła drużynę Multiwersalnych Avengersów, którą w tajemnicy zrekrutowali, aby wspomogła bohaterów z Ziemi-616 i rozprawiła się z Kangami raz na zawsze. Na czele grupy ratowniczej mają stać Spider-Man grany przez Tobeya Maguire'a, Wolverine, którego zagra Hugh Jackman i Deadpool grany przez Ryana Reynoldsa.

Koniecznie sprawdź też:

Informacje te wpisują się we wcześniejsze przecieki sugerujące, że Marvel ma spore plany dotyczące Logana, a film „Deadpool 3” ma być ściśle powiązany ze sprawami multiwersum i agencją TVA. Możemy być jednak pewni, że wspomniana trójka nie będzie jedynymi herosami, którzy ruszą na ratunek poległym. W „Secret Wars” ma się bowiem pojawić cała masa postaci, które przez lata przewinęły się przez filmy bazujące na komiksach Marvela. Na samym końcu filmu ma natomiast dojść do ustanowienia nowej rzeczywistości, w której zostaną umieszczeni zarówno przedstawiciele startego uniwersum, jak i zupełnie nowi bohaterowie. 

źródło: MyTimeToShineHello / zdj. Marvel