Tym filmem Netflix nas zaskoczy? Apokaliptyczny thriller z gwiazdorską obsadą INTRYGUJE

Jeszcze w tym roku Netflix może nas mocno zaskoczyć. Na końcówkę roku platforma przygotowała premierę apokaliptycznego thrillera w reżyserii nagradzanego reżysera i scenarzysty Sama Esmaila, autora seriali „Mr. Robot” i „Homecoming”. Produkcja, w której zagrali Julia Roberts, Ethan Hawke i Mahershala Ali doczekała się właśnie pierwszego zwiastuna. Warto go sprawdzić.

Netflix szykuje hit na koniec roku. Julia Roberts, Ethan Hawke i Mahershala Ali przeżyją apokalipsę

Amanda (laureatka Oscara Julia Roberts) i jej mąż Clay (nominowany do Oscara Ethan Hawke) wynajmują na weekend luksusowy dom wraz z dziećmi — Archiem (Charlie Evans) i Rose (Farrah Mackenzie). Ich wakacje wywraca do góry nogami nocna wizyta dwojga nieznajomych — G.H. (laureat Oscara Mahershala Ali) i jego córki Ruth (Myha’la), którzy przynoszą wieści o tajemniczym cyberataku i chcą schronić się w domu, który, jak twierdzą, należy do nich. Obie rodziny stawiają czoła nadciągającej katastrofie, która z minuty na minutę coraz bardziej przeraża, zmuszając wszystkich do pogodzenia się z pozycją w pogrążającym się świecie. Film „Zostaw świat za sobą”, do którego prawa dystrybucji zapewnił sobie Netflix, jest adaptacją wydanej w 2021 roku książki autorstwa Rumaana Alama o tym samym tytule. Doceniony przez krytyków thriller zdobył nominację do nagrody National Book Award.

Na platformę Netflix film „Zostaw świat za sobą” zawita już 8 grudnia. Za produkcję odpowiadają Esmail Corp i Red Om Films, a za produkcję wykonawczą — Higher Ground Productions.

Koniecznie sprawdź też:

zdj. Netflix