Will Smith znowu będzie niegrzeczny. Mamy zwiastun „Bad Boys 4”!

Po czterech latach przerwy przyszła pora na powrót kinowej serii „Bad Boys”. W nowej odsłonie akcyjniaków o duecie policjantów z Miami wracają Will Smith i Martin Lawrence. Zobaczcie, jak zapowiada się produkcja o podtytule „Ride or Die”.

Bad Boys 4” nadchodzą. Will Smith i Martin Lawrence wracają

Po finansowym sukcesie filmu Bad Boys for Life z 2020 roku studio Sony Pictures szybko zamówiło realizację następnej części, ale bohaterowie serii zapoczątkowanej jeszcze w 1995 roku na swój powrót musieli ostatecznie trochę poczekać. Plany na szybką realizację projektu wstrzymała najpierw epidemia koronawirusa, a następnie problemy Willa Smitha, który spoliczkował na oscarowej scenie Chrisa Rocka.

Sprawdź też: Netflix ma problem. Ich nowy hit nie wypalił. Widzowie wolą oglądać inny serial.

Aktor znalazł się na cenzurowanym i mówiło się nawet o tym, że Sony Pictures chce zerwać kontrakt z aktorem, ale ostatecznie zdecydowano się na kontynuowanie współpracy z gwiazdorem, który ponownie zagrał główną rolę w „Bad Boys”. Na ekranie towarzyszy mu oczywiście Martin Lawrence.

Scenariusz do „Bad Boys 4” napisał Chris Bremner odpowiadający też za tekst do trzeciego filmu. Reżyserią ponownie zajęli się natomiast Bilall Fallah i Adil El Arbi. Polska premiera Bad Boys: Ride or Die” została zaplanowana na 7 czerwca.

W czwartym filmie w obsadzie pojawią się też Paola Núnez („Zakazana namiętność”), Vanessa Hudgens („Bad Boys for Life”), Alexander Ludwig („Igrzyska śmierci”) oraz Erika Dane („Ostatni okręt”), który ma pojawić się w charakterze głównego złoczyńcy. Jedną z nowych gwiazd filmu będzie też Rhea Seehorn, znana najlepiej z serialu „Zadzwoń do Saula”.

zdj. Sony Pictures