Wolverine nie będzie zadowolony. Tak wygląda kubełek na popcorn z Loganem

Mamy nową modę w kinowej branży. Od teraz marketingowcy będą prześcigać się w tym, kto zrobi bardziej fikuśny i dwuznaczny kubełek na popcorn. Twórcy odpowiadający za projekt promujący Diunę 2 postawili poprzeczkę wyjątkowo wysoko, ale Ryan Reynolds postanowił podjąć walkę i pokazał właśnie kubełek promujący film Deadpool i Wolverine

Film „Deadpool i Wolverine” ma swój kubełek na popcorn. Znowu jest dwuznacznie

Ryan Reynolds zaprezentował właśnie w mediach społecznościowych materiał wideo ujawniający kubełek na popcorn sygnowany produkcją Deadpool i Wolverine. Modę na tego typu marketingowe gadżety towarzyszące premierom kinowym zapoczątkował film Diuna: część druga”, którego kubełek stał się obiektem niezliczonej liczby dwuznacznych żartów, co szybko podłapał gwiazdor grający Deadpoola i już kilka tygodni temu zapowiedział, że przygotuje swoją odpowiedź na kubełek w kształcie Czerwia.

Jak można było się domyśleć, z tego, jak wygląda kubełek stworzony przez Deadpoola nie będzie na pewno zadowolony Wolverine i grający go Hugh Jackman. Pełną prezentację kubełka możecie zobaczyć w materiale wideo zamieszczonym poniżej.

O czym opowie „Deadpool i Wolverine”? Obsada i data premiery

Deadpool i Wolverine

Po stawieniu czoła kilku zawodowym niepowodzeniom, podczas kryzysu wieku średniego, Wade Wilson postanawia oficjalnie wycofać się z bycia Deadpoolem i zostać sprzedawcą używanych samochodów.

Ale kiedy nad jego przyjaciółmi, rodziną i całym światem pojawia się widmo zagłady, Deadpool ponownie staje się potrzeby i postanawia wrócić z emerytury. Tego zadania nie zdoła jednak wypełnić sam, więc postanawia zrekrutować niechętnego i nieufnego Wolverine'a, aby stanął do walki nie tylko o ich przetrwanie, ale ostatecznie także ich dziedzictwo.

Sprawdź też: To mężczyźni odpowiadają za toksyczność fandomu „Gwiezdnych wojen”? Wiele kobiet zmaga się z atakami.

Na kinową premierę filmu „Deadpool i Wolverine” musimy poczekać do 26 lipca 2024 roku. Na ekranie obok Ryana Reynoldsa i Hugh Jackmana pojawią się: Karan Soni (Dopinder), Leslie Uggams (Blind Al), Morena Baccarin (Vanessa), Stefan  (Colossus), Brianna Hildebrand (Negasonic Teenage Warhead), Shioli Kutsuna (Yukio) i Rob Delaney (Peter).

zdj. Marvel