„Wszyscy Święci New Jersey” kolejną premierą lutego od HBO GO

Luty będzie wypełniony po brzegi filmowymi premierami od platformy HBO GO. Najnowszą produkcją, która dołączyła do grona zapowiedzianych produkcji, jest filmowy prequel „Rodziny Soprano”, czyli „Wszyscy Święci New Jersey”.

„Wszyscy Święci New Jersey” w lutym na HBO GO

Informowaliśmy już, że wśród filmowych premier lutego od serwisu HBO GO znajdą się takie produkcje jak: „Ci, którzy życzą mi śmierci”, „Cry Macho”, „Wcielenie” oraz „King Richard: Zwycięska rodzina”. Najnowszą produkcją, która dołączyła grona premier przygotowanych przez HBO na luty, został filmowy prequel „Rodziny Soprano”. Film „Wszyscy święci New Jersey” opowiadający historię młodego Tony’ego Soprano trafił do polskich kin pod koniec października, a od 9 lutego dostępny będzie dla widzów na płytach DVD i Blu-ray. Również w lutym zobaczymy go na platformie HBO GO i kanale HBO. Produkcja trafi do widzów streamingowego serwisu już 20 lutego i tego samego dnia odbędzie się także jej telewizyjna premiera.

O czym opowiada film „Wszyscy Święci New Jersey”?

Młody Anthony Soprano dorasta w burzliwym okresie historii Newark i wkracza w dorosłość, kiedy rywalizujący ze sobą gangsterzy umacniają swoją pozycję w półświatku, co zagraża mafijnej rodzinie DiMeo, która kontroluje miasto naznaczone pogłębiającymi się rasowymi podziałami. Główną rolę w bieżących wydarzeniach odgrywa uwielbiany przez Anthony’ego wuj. Dickie Moltisanti próbuje pogodzić prowadzone przez siebie interesy z życiem prywatnym i ma ogromny wpływ na siostrzeńca, który z naiwnego nastolatka wyrasta na dobrze nam znanego, wpływowego szefa mafii – Tony’ego Soprano.

W młodego Tony'ego Soprano wciela się w filmie Michael Gandolfini, syn Jamesa Gandolfiniego. Rolę jednego z głównych bohaterów, Dickey’ego Moltisantiego, czyli wujka Tony’ego zagrał Alessandro Nivola. W obsadzie filmu są także Jon Bernthal, Vera Farmiga, Ray Liotta, Corey Stoll, Billy Magnussen i John Magaro.

źródło: Filmozercy.com / zdj. Warner Bros.