Wyciekł opis brawurowej sekwencji z „The Book of Boba Fett”

Do sieci wyciekł opis widowiskowej sceny akcji, która pojawi się w zapowiedzianym na grudzień spin-offie „The Mandalorian”. Według źródeł portalu Star Wars News Net w produkcji, w której powróci Boba Fett zobaczymy najprawdopodniej, jak łowca nagród ujarzmia i kontroluje rancora, bestię z tego samego gatunku co stwór, z którym mierzył się w „Powrocie Jedi” Luke Skywalker.

Portal, który ma w dorobku wiele potwierdzonych doniesień o produkcjach z uniwersum „Gwiezdnych Wojen” opisuje sekwencję następująco:

Boba Fett trafi i najpewniej ujarzmi / zdoła kontrolować rancora. Wygląda to tak, że [Fett] będzie kontrolował / poruszał [rancorem] stojąc na jego karku i wykorzysta go do przedostania się przez kompleks budynków / miasto na planecie, która przypomina Tatooine.

Na stronie pojawiła się też poglądowa ilustracja zarysowująca, jak ma przedstawiać sie opisana scena. Znajdziecie ją poniżej. Przypomnijmy, że w serialu do roli kultowego łowcy powróci Temuera Morrison. „The Book of Boba Fett” zadebiutuje 29 grudnia

Serial trafi oczywiście do usługi Disney+. W gronie reżyserów spin-offu znaleźli się Jon Favreau, Bryce Dallas Howard, Robert Rodriguez, Sam Hargrave i Dave Filoni. Na ten moment nie wiemy, o czym dokładnie opowie seria, aczkolwiek zgodnie z przeciekami z ostatnich miesięcy możemy oczekiwać, że „The Book of Boba Fett” wyjaśni co działo się z klonem Jango Fetta od czasu VI epizodu Sagi Skywalkerów. Bezpiecznym założeniem będzie też przyjęcie, że produkcja pokaże co wydarzyło się po zakończeniu 2. sezonu „The Mandalorian”, w którym zobaczyliśmy jak Boba Fett powraca na Tatooine i zajmuje miejsce na dawnym tronie Jabby. 

D25D4897-2B8C-4247-BEFC-CA8D3B888B04.jpeg

Źródło: SWNN / zdj. SWNN / Disney