Wymarzony rejs zmienia się w walkę o przetrwanie. Dreszczowiec „Coś w wodzie” z nowym zwiastunem

W sieci ukazał się nowy zwiastun debiutującego w kinach już w przyszłym miesiącu survivalowego dreszczowca „Coś w wodzie”. W produkcji łączącej elementy takich produkcji jak „183 metry strachu”, czy „Ocean strachu” grupka znajomych zmierzy się z drapieżnymi rekinami.

„Cierpiąca na traumę po dramatycznym wydarzeniu z przeszłości Meg długo zastanawia się, czy wziąć udział w ekskluzywnym, organizowanym w rajskich plenerach ślubie koleżanki Lizzie” – czytamy w oficjalnym opisie filmu. 

„Ostatecznie jednak przybywa na Karaiby, mając za towarzyszki Cam, Ruth oraz dawno niewidzianą przyjaciółkę Kaylę. Kiedy kobiety postanawiają udać się w samotny rejs łodzią, nie przeczuwają, że idylliczna podróż zmieni się w zaciętą walkę o przetrwanie. Wkrótce, zdane tylko na siebie i dryfujące na otwartym morzu, będą zmuszone zmagać się nie tylko ze skrajnym wycieńczeniem, ale też atakami rekinów-morderców. Czy mają jakikolwiek szanse w starciu z drapieżnikami, z których natura uczyniła prawdziwe maszyny do zabijania?”.

Sprawdź też: Kate Mara kontra organizm z kosmosu. W obsadzie „The Astronaut” jest też Laurence Fishburne

Aktorki z „Outlandera” i „Wiedźmina” w obsadzie dreszczowca o rekinach. Kiedy polska premiera?

W obsadzie filmu znalazły się przede wszystkim Hiftu Quasem („Wiedźmin”), Lauren Lyle („Outlander”), Ellouise Shakespeare-HartNicole Rieko Setsuko („Eavesdropping”) oraz Natalie Mitson („Bezdech”).

Za wyreżyserowanie filmu odpowiada debiutująca za kamerą Hayley Easton Street, mająca w dorobku pracę nad scenografią takich produkcji jak „Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera”, „Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda” i „Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy”. Scenariusz napisała z kolei Cat Clarke („Dobry omen”). 

„Coś w wodzie” zadebiutuje w polskich kinach za nieco ponad miesiąc, dokładnie 22 marca tego roku.

źródło i zdj.: StudiocanalUK