„Yellowstone” do obejrzenia w telewizji! Popularna stacja pokaże hitowy serial z Kevinem Costnerem!

Powoli zbliżamy się nieuchronnie do zakończenia emisji serialu „Yellowstone” z Kevinem Costnerem w roli głównej. Aktualnie w Montanie trwają zdjęcia do finałowych odcinków jednego z najpopularniejszych seriali telewizyjnych ostatnich lat. W Polsce produkcja dostępna w streamingu na SkyShowtime i Netflix doczeka się niedługo także emisji na antenie stacji TVN!

SerialYellowstone” z emisją na antenie TVN-u!

Mimo że serial „Yellowstone” zbliża się do swojego końca, to w Polsce jego popularność zaczyna zdecydowanie rosnąć. Produkcja dostępna jest w streamingu od startu platformy SkyShowtime, gdzie można na ten moment oglądać wszystkie pięć sezonów, ale na początku tego roku mega popularną produkcją o rodzinie Duttonów zainteresował się też streamingowy gigant. Pierwsze dwa sezony serialu dostępne są na Netflix od 15 stycznia i co warte podkreślenia, serwis jako jedyny w Polsce oferuje nam dostęp do odcinków w rozdzielczości 4K.

Teraz ogłoszono, że stacja TVN również zapewniła sobie prawa do pokazania swoim widzom jednego z najpopularniejszych i najlepszych seriali ostatnich lat, dzięki któremu w siłę urosła rozpoznawalność marki Paramount.  Emisja serialu „Yellowstone”, który od 2018 roku przyciąga przed ekrany miliony Amerykanów, rozpocznie się już 1 lipca o godz. 20:50. Na początek otrzymamy dwa pierwsze odcinki, a co tydzień w poniedziałek emitowane będą kolejne dwa epizody. Stacja TVN jako pierwsza naziemna telewizja w Polsce, nabyła prawa do emisji serialu z Kevinem Costnerem.

Sprawdź też: Produkcje TVN-u czy seriale HBO? Co Polacy oglądają najchętniej na nowej platformie Max?

Ostatni raz z rodziną Duttonów spotkaliśmy się w styczniu 2023 roku, kiedy wyemitowano finał pierwszej części piątej serii. Głównych bohaterów pozostawiliśmy w wyjątkowo złowrogim momencie, kiedy to Jamie Dutton (Wes Bentley) rzucił wyzwanie swojej siostrze Beth Dutton (Kelly Reilly) i ojcu Johnowi Duttonowi (Kevin Costner), co ma być początkiem totalnej wojny między członkami rodziny posiadającej największe ranczo w Montanie. Emisja drugiej części piątego i jak się okazało finałowego sezonu, planowana jest na jesień tego roku.

Więcej o serialu „Yellowstone” oraz przyszłości całego uniwersum przeczytacie na Filmożercach w artykule: „Yellowstone” będzie żyło dalej. W planach 4 nowe seriale w uniwersum.

zdj. Paramount Network