„Yellowstone” wróci dopiero za rok. Kontynuacja serialu i kolejny prequel oficjalnie zamówione!

Bijący rekordy popularności serial „Yellowstone” zakończy swoją emisję jesienią przyszłego roku. Stacja Paramount Network odpowiadająca za produkcje serialowej sagi o rodzinie Duttonów ogłosiła przy okazji zamówienie dwóch kolejnych spin-offów. Jeden z nich będzie kolejnym prequelem, a drugi okaże się kontynuacją.

SerialYellowstone” powróci z ostatnimi odcinkami w listopadzie

O tym, że serial „Yellowstone” dobiegnie końca po pięciu sezonach, wiemy już od kilku miesięcy. Dzisiaj dowiedzieliśmy się natomiast, kiedy doczekamy się w końcu emisji ostatnich odcinków. Stacja Paramount Network wyznaczyła datę premiery drugiej połowy piątego sezonu na listopad 2024 roku. Pierwotnie zakładano, że serial wróci z nowymi odcinakami pod koniec tego roku, ale dotrzymanie tego terminu okazało się niemożliwe zarówno ze względu na trwający strajk aktorów i scenarzystów, jak i wewnętrzne problemy związane z udziałem Kevina Costnera, który nie mógł dojść do porozumienia z twórcami seriali w kwestii tego, ile czasu ma spędzać na planie.

Będzie kolejny prequel i kontynuacja „Yellowstone

Przy okazji ujawnienia terminu premiery finałowej odsłony „Yellowstone” ogłoszono realizację kolejnych dwóch spin-offów. Jeden z nich będzie kolejnym prequelem zatytułowanym „1944”, który opowie kolejny rozdział z historii rodziny Duttonów rozgrywający się przed wydarzeniami z głównego serialu. Produkcja osadzona będzie na 21 lat po wydarzeniach ukazanych w prequelu „1923”, który czeka w tym momencie na realizację drugiego sezonu.

Drugi spin-off będzie jednocześnie kontynuacją „Yellowstone” i jego akcja zostanie osadzona zgodnie z tytułem w 2024 roku. Emisja seriali rozpocznie się po wyemitowaniu ostatniego odcinka głównej serii. Od miesięcy mówi się, że gwiazdorem nowego serialu zostanie Matthew McConaughey. W serialu ma pojawić się kilka aktorów znanych z „Yellowstone”, ale też wiele nowych twarzy i nowe lokalizacje.

zdj. Paramount Network