Zagrał w „Silosie” – teraz zobaczymy go w nowym westernie twórcy „Yellowstone”. Oto pełny zwiastun

Oferta Paramount+ już wkrótce rozrośnie się o kolejną serię Taylora Sheridana, twórcy popularnego „Yellowstone”. Na listopad przewidziano bowiem premierę odcinkowego westernu „Lawmen: Bass Reeves”. Zerknijcie na pierwszy pełnoprawny zwiastun.

Główną gwiazdą produkcji jest David Oyelowo („Silos”, „Interstellar”, „Służące”). Serial prześledzi drogę jego bohatera od bycia niewolnikiem do rozpoczęcia pracy w roli stróża prawa i zostania pierwszym czarnoskórym szeryfem na zachód od Missisipi. Pomimo aresztowania ponad 3 tysięcy przestępców w trakcie swojej kariery, ciężar odznaki był dla Reevesa i jego rodziny ogromny.

W obsadzie serialu znajdują się także między innymi Lauren E. Banks, Demi Singleton, Forrest Goodluck, Barry Pepper, Donald Sutherland, Dennis Quaid, Shea Whigham i Garrett Hedlund.

Koniecznie sprawdź też:

Pierwsze dwa odcinki pojawią się w streamingu już 5 listopada. Jak na razie nie wiemy jeszcze, czy data ta obejmuje też Polskę, gdzie seriale Paramountu trafiają do nas za pośrednictwem SkyShowtime.

Co ciekawe i warte podkreślenia, jeszcze w kwietniu tego roku ogłoszono, że serial został przeformatowany na antologię, co oznacza, że ewentualne przyszłe sezony będą śledzić losy innych ikonicznych stróżów prawa.

zdj. Paramount+